Příspěvky uživatele - 37.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Další pokus o vypěstování meruňky?, 27.8.2019
Díky za odpovědi. Riskovat tedy nebudu a zasadím radši švestku Hanitu, kterou tu ostatní chválí. Naďa
Další pokus o vypěstování meruňky?, 27.8.2019
Před mnoha lety, v době mého mládí, mi soused narouboval na neurčená pláňata na zahrádce v Praze dvě Maďarské nejlepší. Opravdu byly nejlepší, hodně a spolehlivě plodily, plody byly velké a výborné. Asi po 40ti letech jsme je postupně vykopali a nové... celý příspěvek >
Vždycky Redhaven, 6.8.2019 Obsahuje fotku
U nové broskvoně jsem se dočkala i plodů. Dozrávají stejně jako Redhaven, zbarvení je podobné, chuť se taky příliš neliší. Jen květy byly miskovité. Prodali mi ji ve Spomyšli jako Early Redhaven, i když Early taky není. Poznáte, co mi prodali? Letos... celý příspěvek >
Vždycky Redhaven, 11.4.2019 Obsahuje fotku
Ještě jsem vyfotila květ v detailu, ale nenacházím podobnost s některou vystavenou fotkou. Možná FM3? Ale kvetla společně s Redhaven. Už pomalu odkvétá. Naďa
Vždycky Redhaven, 10.4.2019 Obsahuje fotku
Na podzim 2017 jsem v zahradnictví Spomyšl zakoupila Early Redhaven. Před týdnem rozkvetla, současně se starými Redhaven, ale květy má odlišné, tak mám pochybnost o odrůdě. V létě připojím i plod, jestli se dočkám. Poznáte ji někdo podle květů?... celý příspěvek >
Poznáte odrůdu fíkovníku?, 16.11.2018 Obsahuje fotku
Na jaře jsem dostala v květináči neznámý 3letý fíkovník, zasadila do země a 10.9.2018 jsem sklidila první fíky. Slupka je zelenožlutá. Je menší, moc nevyrostl. Asi nemá ideální půdní podmínky, nebo jsem ho málo zalévala. Přes zimu už ho nechám v... celý příspěvek >
Borůvka DUKE - zaschlé a zkrepované listy, 5.10.2018
Sesadila jsem obě DUKE k sobě do substrátu pro borůvky a do borové hrabanky, nasypala na ně mulčovací kůru a nechávám si je v péči doma na zahrádce. Ze Zoji mi napsali, že chyba byla u nich v hnojení, mám špatné listy otrhat a na jaře bude vše v... celý příspěvek >
Borůvka DUKE - zaschlé a zkrepované listy, 5.10.2018
Děkuji za radu. Zasadím ji na chatu, snad přežije zalévání jednou týdně.
Borůvka DUKE - zaschlé a zkrepované listy, 4.10.2018 Obsahuje fotku
Včera jsem obdržela ze zahradnictví Zoja šest různých sazenic borůvek v květináčích P9, byly zalité. Z toho dvě byly Duke. Odrůlda Duke má zaschlé a zkrepované listy. Jedná se o chorobu? Mají být listy hladké jako u ostatních odrůd? Mám ji zasadit... celý příspěvek >
Je to Goji (lyceum chinensis)?, 6.6.2018
Pan Stanislaw mi objasnil, že místo Goji mi prodali Schizandru, za což děkuji. Druhou sazenici jsem kupovala pro souseda a ten má od začátku problém s barvou listů - jsou světlé do žluta, moje jsou normálně zelené. Přesadil ji z květináče do země,... celý příspěvek >
Broskvoň Berounsko, 30.5.2018
Tak to byl můj druhý a pravděpodobně poslední nákup v zahradnictví Spomyšl a ani jednou se netrefili do objednávky.   Naďa
Broskvoň Berounsko, 30.5.2018
Mám 2 staré broskve Redhaven v Praze (přes 30 let) a kromě kadeřavosti na ně nedám dopustit. Rodí spolehlivě chutné broskve. Letos protrhávám plody, je jich moc. Kdysi jsem tím přišla o hlavní větev, která se ohnula a pod tíhou plodů praskla. Plody... celý příspěvek >
Meruňka Tsunami, 29.5.2018
Prosím o radu. Mohu pěstovat na malé zahrádce v Praze jen jednu meruňku (Tsunami nebo Leskoru), když nejsou samosprašné? Leskora je uváděna jako částečně samosprašná, Tsunami jako cizosprašná. Nejbližší 2 meruňky jsou u sousedů asi 50 m, odrůdy... celý příspěvek >
Je to Goji (lyceum chinensis)?, 28.5.2018
Dobrý den pane Stanislawe. Obdivuji, jak přesně jste se trefil. Hned jsem si ji vygooglila a původní plánovaný prostor musím změnit. Chystala jsem pro goji záhon u plotu, ale pro lianu by nebyl vhodný. Jiná varianta je na sloup vedle vinné révy.... celý příspěvek >
Je to Goji (lyceum chinensis)?, 28.5.2018 Obsahuje fotku
V březnu 2018 jsem koupila v zahradnickém e-shopu pod názvem Kustovnice čínská (lyceum chinensis) rašící sazenici. Vyrostlé listy nesouhlasí s obrázkem na e-shopu a téměř neroste. Má měkké oválné listy. Zasadila jsem ji do většího květináče se... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika