Příspěvky uživatele - 95.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupě automatické pálenice, 29.10.2018
Mám ešte ďalších cca 80l hruškového kvasu - rovnaké stromy,  ale zberané neskôr teda s pálením počkám. Aj tento kvas mal ešte zbytkový cukor 7Bx. Ako laik mám z toho pocit že oddeliť predok je relatívne jednoduché, fakt to čo som vyhodil... celý příspěvek >
Hruškový kvas, 16.10.2018 Obsahuje fotku
Zdravím mám kvas ktorý vyzerá ako na priloženom foto. Vonia po hruškách, ale je dosť kyslý, chuť octu necítim. Predpokladám že už páliť, ten vrchný koláč vyhodiť? ďakujem
Prosím o určenie odrody hrušky, 3.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň Kúpil som staršiu nie moc udržiavanú záhradu kde sú 2 hrušky. Väčšina znich dozrela v priebehu posledných 3 týždňov. na strome ih je ešte zopár. Chuť je celkom dobrá, avšak sú vysoko a keď spadnú na zem tak sa väčšinou poškodia. Nevedel... celý příspěvek >
Určenie odrôd jabloní po dedovi, 3.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň rád by som využil toto vlíkno na radu. Kúpil som staršiu nie moc udržiavanú záhradu kde mám nasledovné jablká. tie červené boli v auguste, sú výborné štavnaté sladké, vizuálne pekné. Moc dlho nevydržia a múčnatejú. tie druhé zelené... celý příspěvek >
Zapěstování kmínku révy - 1.rok, 3.10.2018
Zdravím potvrdzujem že po odstránení na v podstate 1 púčik tento v druhom roku - teda vpriebehu tohoto riku vyhnal asi 2,5 metrový prut. ak to správne chápem tak na jar tento skrátim na výšku aká mi vyhovuje a nechám odbočiť na každú stranu po... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 3.10.2018
prosím ešte o nasledovné. Ak v tom zariadení čo to vypáli na 1 krát - ktoré sa tu neodporúča vypnem ten prvý chladič a nechám spustený len ten druhý. Dosiahnem tým to čo sa tu odporúča a teda klasický pálenie na dva krát? ďakujem
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika