Příspěvky uživatele - 49.255

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolko odobrat metylalkoholu, 3.10.2018
Já zas vidím červeně když čtu takové bláboly. Rafael.
Vady pálenky, 3.10.2018
Ne, to si nemyslím. Měl bych strach, že varem se ten smrad z toho uhlí zas uvolní. Ale praktické zkušenosti s tím nemám. Ne, že by se mi nikdy nic nepřipálilo, stane se to, ale bylo to tak narušené, smradlavé, že to šlo na líh technický a čistit... celý příspěvek >
Vady pálenky, 3.10.2018
Časem by se to mělo usadit. Zkuste ho tomu dát protože filtrace jsou v domácích pdmínkách bez patřičného vybavení, čerpadlo apod., utrpením anebo s použitím příslušných filtračních papírů velmi pomalé. Rafael.
Cukornatosť slivky, 3.10.2018
14°Bx není zas nijak extra tragická necukernatost. U ranějších odrůd je to normální hodnota. Ale vzhledem k této době to vůbec nevypadá dobře. Mám podezření, tipnul bych si, že se jedná o švestky nedostatečně vyzralé. A z těch i po přicukření... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 2.10.2018
Nechci nijak mentorovat za což se předem omouvám, ale Jednak je destilátorů spousta, jejích principů a konstrukcí taky a každý zájemce o ně má jiné místní podmínky, představy, možnosti a tak... Takže si musí vybrat hlavně podle nich. Ale co je dle... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika