Příspěvky uživatele - 234.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dnes posledné obrané🍎, 27.10.2023
Pane Korzáre, některé ty stromečky jsou hóóódně přeplozené. Probírka plůdků vám asi moc neříká... Takhle ty ubohé stromečky rychle umoříte. Nebo v lepším případě si zaděláte na alternaci...
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 24.8.2023
Hanitu tu tento rok nikto nechváli?
Zelená ringlota, 20.8.2023
Plody Zelenej ringloty skoro každý rok popraskajú ak pred dozretím plodov prší. Túto odrodu by som už nezasadil.
Jofela, 28.9.2021
V čom je Jofela lepšia ako Toptaste alebo Topfive?
Vesna, 28.9.2021
Pan Geronimo ako ste spolojný s Vesnou? Mne plodí len stredne. Začala mi plodiť až po 4 rokoch. Plodnosť u nej mám striedavú. Ale cením si to, že je to ranná odroda dozrievajúca na začiatku júla-července.
Meruňka Rakovského, 26.9.2020
Dobrý deň pan Jiří 1968, toto leto bolo dosť daždivé. Zaujíma ma či ste mali tento rok popraskané plody na tejto odrode. Termín dozrievania tejto odrody je pred Bergeronom? Bergeron ani Velkopavlovická u mňa tento rok... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 5.4.2020
Zdravím, ako bojujete proti kvetopasovi jabloňovému?
Skudce jablone, 19.3.2019
Drevotoč hruškový - Drvopleň hrušňový - Zeuzera pyrina. Nádherný exemplár. IH
Jak vyrobit domácí víno v malém, 20.10.2018
Neviete mi poradit? Spravil som burciak do 1,5 l petiek, viecka len zlahka zatocene a na vrchu je hneda mazlava vrstva, asi zoxidovana pena. Ako zabranit tvoreniu tej peny, a nejaky tip ako preliat burciak z flias aby sa neznecistil? Napadlo ma v... celý příspěvek >
Lucasova, 20.10.2018
Janst: Už starí Rimania hovorili: De gustibus non est disputandum. Preložené do oboch vami mixovaných jazykov: O chutích není rozmlouvání. Proti gustu žiaden dišputát. IH
Jofela, 2.10.2018
Jiří od F-M, aké sú vaše skúsenosti s marhulami na St.Juliene. Sú tiež tak citlivé na sucho na tejto podnoži ako slivky?
Jofela, 2.10.2018
Jiří od F-M aké sú vaše skúsenosti s marhulami na St.Juliene. Sú tiež tak citlivé na sucho na tejto podnoži ako slivky?
Jofela, 23.9.2018
Mám Toptasty ale nie som s nimi spokojný čo sa týka odolnosti na jarné mrazy a naviac Toptaste trpí aj moníliovým úžehom. Minulý rok kvety zmrzli. Pan Vysloužil ako sa vám javí Jofela u vás v odolnosti v kvete na jarné mrazy v porovnaní s Toptaste?
Jabloň Lucy, 12.8.2018
LUCY - ešte stále ju môžeme považovať za novinku českého šľachtenia (Fuji x Topaz). Na foto 1,2 je Lucy ako vyzerá dnes. Plody budú tento rok väčšie než vlani. Zatiaľ sa nevyfarbujú, čo je dobre - rád by som mal nejaké jablká aj na zimné uskladnenie.... celý příspěvek >
Poznej ptáka, 8.4.2018 Obsahuje fotku
Áno, je to jednoznačne samček strnádky žltej (česky strnad obecný, lat. Emberiza citrinella). IH
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika