Příspěvky uživatele - 127.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Udírna, 25.9.2018 Obsahuje fotku
Ahoj všem kutilům, právě jsem dokončil svou udírnu, tak posílám pár fotek. Uzení zdar Michal ze Sudic
Česnek 2017/2018, 26.10.2017
Rád bych se zeptal: máte nějakou historickou evidenci, kdy obvykle sázíte a přilétají havrani?
Pěstování česneku pod černou netkanou textilií, 22.9.2017
V mých podmínkách pěstování česneku pod černou netkanou textílií funguje celkem slušně. Mám pozemek se zemí značně sléhavou, hlinitou a vysýchavou. Pletí jsem v podstatě eliminoval, dále nemusím po každém dešti a zálivce řešit utažení země... celý příspěvek >
Kyselina chlorovodíková, 2.6.2015
takže budu snižovat Ph HCL. to je dobré vědět pro začátečníka. vzhledem tomu, že mám 22 m3, tak to abych vzal drogerii útokem. Hnědý šlem začíná narůstat a to jsem včera čistil. čím zjistím tvrdost vody myslím hodnotu v ppm? (pokud jsem... celý příspěvek >
Kyselina chlorovodíková, 2.6.2015
HCL jsem použil na odstranění vodního kamene usazeného na sondě na slaný proces. Předtím jsem použil kyselinou sírovou, ale neměla tak rychlý nástup jako HCL. mám dotaz. může se používat při chodu bazénu na slaný proces na změkčení vody HCL a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika