Příspěvky uživatele - 211.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rybíz - jak zachránit špatně sestřihaný rybíz, 23.9.2018
Děkuji.
Rybíz - jak zachránit špatně sestřihaný rybíz, 23.9.2018
Já výhonky na polovinu nesestřihala, ani jsem nechtěla po nikom, aby klepnul tchyni přes prsty... Čtěte pořádně. Jen jsem se chtěla poradit se zkušenými co mám po jejím zásahu udělat... A pro jistotu dodávám, že zásah provedla bez mého vědomí. Tak... celý příspěvek >
Rybíz - jak zachránit špatně sestřihaný rybíz, 23.9.2018
No mšice už tam nebyly, suché to také nebylo a vylomené už vůbec ne. V létě byl mšicema napadený červený rybíz, černý ne. Tchyni se nelibili ty konce s mrtvýma mšicema u červeneho, tak to právě zakrátila na půlku + prý preventivně i ten černý, který... celý příspěvek >
Rybíz - jak zachránit špatně sestřihaný rybíz, 23.9.2018
No rybízy patří nám, tchýně bydlí jinde. No stav rostlin... Jí se nelíbily ty konce větví se "střapcema" nebo jak to nazvat... tak větve ošmikala na půlku. Ty konce nám v červenci napadly mšice, tak jsme to ošetřili... a bylo po nich. Měla jsem zato,... celý příspěvek >
Rybíz - jak zachránit špatně sestřihaný rybíz, 23.9.2018
No četla jsem, že na podzim vysazené rybízy se mají na jaře zastřihnout na 3 pupeny. Snad aby keř zesílil... A pak v následujících letech odstranit slabé a přestárlé. Jsem laik - když něco vysadím, tak hledám jak se o to starat...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika