Příspěvky uživatele - 234.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou broskvoň do vyšších poloh, 30.1.2020
Broskyne so zvonkovitymi kvetmi znesu vyssi jarny mraz ako tie s miskovitymi
Jonathan, 28.9.2019
Najlepsie Jonathany su tie co nezasiahne mraz a ostanu na strome do novembra, vtedy su uz cele tmavocervene. Mame 50 rocny Jonathan, tak hodim potom fotku ked budem oberat, zatial ich este nechavam vyfarbit, nehlasia mrazy
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 16.10.2018
Dnes som obral aj LIGOL. Termín zberu ma príjemne prekvapil (u mňa čím neskôr, tým lepšie). Jablká sa na mladom stromčeku na M9 pekne vyfarbili (foto). Napriek ich veľkosti boli úplne bez fyziologickej pehovitosti, aj keď postreky kalciom som... celý příspěvek >
Hrušeň Erika, 16.10.2018
Dnes som obral Eriky - viď foto. Stromček je mladučký, na duli, a snáď preto plody boli ako menšie tekvice. Polkilové hrušky ma vôbec netešia. Verím že časom sa Erika umúdri a bude plodiť "normálne" hrušky. IH
Najkrajšie jablko roka 2018 na Slovensku, 16.10.2018
Jiří II: Mal som tam ešte (okrem Rubinoly) Jonagored, Ligol, Golden Del., Florinu, Fuji, Merkur, Karneval, Heliodor, Braeburn, Pinovu, Admiral, Topaz, Rajku, Lucy, Gold Bohemiu a Šampion. Sklamaný nie som, to "fiasko" som myslel zo žartu, naopak -... celý příspěvek >
Katinka a Herman ve vysokých polohách, 11.10.2018
Dobrý večer, mám nadmorskú výšku 375 m.n.m., veterná a chladná poloha, často tu fúka na jar studený vietor od severu a mrzne. Aké máte skúsenosti s odrodami sliviek Katinka, Gabrovská, Topfive, Toptaste a Nancyská mirabelka s odolnosťou na jarné... celý příspěvek >
Poškozené plody, 22.9.2018 Obsahuje fotku
Na fotke je jablko (odroda Jonagored) poškodené chrobákom nosánikom/zobonoskou. Väčšina napichnutých plodov spadne zo stromu, niektoré zostanú a neskôr sa takto malformujú. IH
Pocta Rubinole, 22.9.2018
Tak ako píše pán Jiří II - hrdzavá plôška v okolí stopky je určitou slabinou Rubinoly. Na foto 1 pekne vidno tieto hrdzavé makuly rôznej veľkosti a variabilného hviezdicovitého tvaru, ktorými sa jednotlivé plody navzájom líšia, tak ako my odtlačkami... celý příspěvek >
Jabloň Lucy, 22.9.2018 Obsahuje fotku
Česká zimná odroda LUCY (Topaz x Fuji) - deklarovaná ako nová, moderná, rezistentná. Po párročnej vlastnej skúsenosti môžem dodať, že aj kvalitná. Myslím si, že Lucy má perspektívu a postupne bude súčasťou čoraz väčšieho počtu záhrad. U mňa sa... celý příspěvek >
Jonathan, 22.9.2018
Jonathan - chuťový líder mojej záhrady. Vizuálne to tiež nie je najhoršie (foto). Písať o Jonathane by bolo zbytočné, tak len zopakujem výstižný výrok p.Lídy : "Jonathan je prostě Jonathan..." IH
Jak pěstovat Kumoi?, 7.7.2018
244.94: Ak je to tak ako píšete - teda že Ste Kumoi naštepili na jabloň - tak žiadne škvrny neriešte, je to len strata času. To "parádne ujatie" je dočasné, ázijská hruška na jabloni Vám nebude prosperovať a časom odumrie. Ázijské hrušky sa dajú... celý příspěvek >
Uhyn pstruhu a sivenu, 19.6.2017
Dobry den. Ja tento problem riesim vo vacsom meradle. Chloramin T sa pouziva najma na liecbu bakt. ochorenia ziabier lososovitych ryb. Ja pouzivam davku 1kg na 50 m3 vody na 30 min- tak uvadza aj dostupna literatura. Tu uvedena davka (1ml sava na 50... celý příspěvek >
Škůdci a choroby na hrušních, 5.5.2017
M.Votrubec: Mne to pripadá ako mechanické poškodenie listov silným vetrom (+ chlad). Nezdá sa mi to ako choroba či škodca. IH
Ktoré jablká ste obrali ako posledné?, 18.1.2017
Gloria Mundi - jablko z USA, podľa popisu možno niečo špeciálne pre dr.Vysloužila (ak tohto obra už nemá). 😉. IH
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 18.1.2017
Ešte pár tipov do sucha.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika