Příspěvky uživatele - 157.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubinola - řezat či nechat být?, 4.4.2019
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pokud výchovně tvarujete větvě - závažím, dáváté nějakou ochranu na větve, když je vážete? Jak "dlouho" necháváte, aby jste neublížili větvi? Děkuji
Broskev zrající po Krasavě, 1.11.2018
Mám na zahradě Krasavu, ráda bych pořídila pozdnější broskev - zavžuji Cresthaven, Redhaven, Fairhaven, Flamengo. Některé odrůdy se kryjí s Krasavou. Poraďte, kterou vybrat?
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 31.10.2018
Mám na zahradě Krasavu, ráda bych pořídila pozdnější broskev - zavžuji Cresthaven, Redhaven, Fairhaven, Flamengo. Některé odrůdy se kryjí s Krasavou. Poraďte, kterou vybrat? 
Bělomasá broskev, 9.10.2018
Dobrý den, roubaval jste sám nebo máte od někoho? Právě Krasavu sháním. Děkuji
Skvrny na listech moruše, 18.9.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Mám na listech Moruše hnědé skvrny. Našla jsem dvě různé možnosti - nedostatek draslíku nebo nějaký škůdce? Jak postupovat. Děkuji.
Modrá vinná réva ke konzumaci, 16.5.2017
Ano, jedná se o Galahad, jedná se o překlep. Nevíte, kde sehnat?
Modrá vinná réva ke konzumaci, 16.5.2017
Tak jsem vybrala Gelahad a Dunav, co říkáte na tuto volbu? Dunav mám přístupný, ale nevíte, kde sehnat ještě v tuto dobu Gelahad?
Modrá vinná réva ke konzumaci, 9.5.2017
Děkuji všem za mnoho informací. Po dlouhém pátrání jsem se přiklonila k bílému vínu. Prosím ještě o reakci na vybraný Vostrog, další ev. Bílé Besy, Beloje Čudo,...?
Modrá vinná réva ke konzumaci, 5.5.2017
Chtěla bych pro děti nějakou rezistentní modrou vinnou révu, sladší chuti a bezsemennou. Nadmořská výška u nás je 500 m. Poloha vína je na jiho-západ u opěrné zdi. Bílou vinnou révu jsem vybrala Vostrog. Prosím poraďte.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika