Příspěvky uživatele - 11.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bohemia nepřekonaná, 18.9.2018
To, že jste na vlákně Honeycrunch diskutovali téma nesouvisející s odrůdou Honeycrisp je také fakt. Asi souvisí. Nejde náhodou o dva názvy jednoho a téhož jablka? Páni doktoři toto nesmyslně rozvinuly až do absurdna.Smutná... celý příspěvek >
Letní hruška na pálení, 18.9.2018
Záleží v jakém kraji bych žil a jakým odrůdám se tam daří. Osobně bych vysadil hrušeň a přirouboval k ní 4 další postupně zrající odrůdy, abych sklízel čerstvé ovoce od července do října.
Tvar a kolmost stěn jezírka, 31.1.2018
Já nemyslím že existuje něco jako universálně správný tvar jezírka. Že je momentálně "více v modě" stavění kolmých stěn neznamená že jsou objektivně nejlepší možné. Viděl jsem typy nádrží kde by kolmá stěna vypadala jako pěst na oko a klasické... celý příspěvek >
Myr. Vanovický afinita - vs zelena ringlota, 26.9.2017
O meruňkových podnožích se tu píšde obšírně, ale jaksi pozapomínáme, že rozdíl ve vzrůstnosti jednotlivých odrůd je velký. Tomu by měla být přizpůsobena volba podnože.    Problémem myrobalánu je, že naštěpujeme-li slabě rostoucí odrůdu... celý příspěvek >
Identifikacia 10 odrod jabloni v zdedenej zahradke, 26.9.2017
Ano, podle mě Šampion.
Včely na malinách, 30.7.2016
Mám pár keřů motýlokvětú (Komule Davidova) - na slunci, i v polostínu. Motýli je preferují, levanduli dávají pokoj. I když by to asi nevadilo, mám jich přes 50 :-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika