Příspěvky uživatele - 40.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
v jakém stadiu máte melouny?, 7.8.2008
pochybuju že nějaký zbyde . Je to klasický meloun vodní, semena jsem vydlabal před rokem z koupeného melounu (na rozdíl od předchozího roku kdy jsem na zkoušku koupil přímo semena - z nich nevzešlo vůbec nic). Ten světlý je asi vybledlý od... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 6.8.2008 Obsahuje fotku
Ahoj, taky se trochu pochlubím a přispěju do diskuze. Melouny jsem zasadil letos poprve, zkusil jsem dát 3 rostlinky do skleníku, další na kompost a na záhonek. Přežily jenom ty ve skleníku, jsou tam zatím 3 už celkem pěkné kousky, další dva malé se... celý příspěvek >
Kiwi, 29.5.2008
Osm let mám KIVI na zahradce 2 ks, samec s partnerkou od Starkla, ještě nekvetlo a neplodilo, každý rok má až 6 m přírustky, které na podzim krátím, mí krásné chlupaté listy, ale pro kásu listů jej nemám, co mám dělat aby zakvetlo a plodilo? Díky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika