Příspěvky uživatele - 162.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jinak nemocný ořešák, 11.8.2008
Mám to již několik let a vzhledem k velikosti stromu si neumím případný postřik představit (je opavdu veliký), ale jestli vás to uklidní tak plodí pořád hodně a na kvalitě plodu jsem nic nepoznal a je to jako dřív když skvny neměl. L
pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 13.6.2008
Mám také fenu hovawarta, ale apsolutně bez problému. Platí jediná zásada a to že jí nechávám všude válet klacky a odřezky z dílny které si ukořistila. Tak to je od malička, po zhradě lítá jako šůs a pořád něco hledá ale při množství roztahaných... celý příspěvek >
Krtek je, 28.5.2008
S tím se nedá než souhlasit. Né že by se měli zrovna zabíjet, ale je to prevít a prač s nima.
Pěstování melounů v Praze, 27.4.2008
Dobrý den, rád bych se zeptal jaký prostor potřebuje jedna sazenice melounu vodního (jak jsou dlouhé šlahouny popř. kolik metrů čtverečních potzřbují), není mi jasné jak je nechat růst a jak kolem nich udržovat záhon nebo je nechat volně růst a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika