Příspěvky uživatele - 15.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
HC2 - 1, 17.9.2018 Obsahuje fotku
Nová Francúzka odroda dnes predctavená HC2 - 1 jablko je sladké, štavnaté s osviežujúcou chuťou a jedinečnou lesklou takmer žiariacou ružovo červenou farbou.
Regal you, 17.9.2018 Obsahuje fotku
Francúzi predctavili novú odrodu Regal you, je odolná voči chrastavitosti, strupovitosť veľmi úrodná, sladká, mierne kyselinky, velmi štavnatá, pekná farba aromatická,  vynikajuca skladovatelnosť až10 mesiacov.Predavať sa bude pod názvom Regal... celý příspěvek >
Slivoň Diabola, 16.9.2018 Obsahuje fotku
Dnes som koštoval zrelé plody Diaboli prvá úroda, plody pekné žiadna monilia šťavnaté sladké 26 Brix uvidím ako to bude ďalej. Vrúble som dostal od kámoša ten ich má od šlachtitela z moravy Buzrlu ten ju dostal z talianska ale to už je veľa rokov.
Aké má plody podpník St. Julien, 16.9.2018 Obsahuje fotku
Neodolal som zvedavosti a išiel som znova pozrieť do tej travovej a kričkovej džungle tú žltú slivečku, nedúfal som že niečo bude, ale môžete sa pozrieť slivečky po takej dlhej dobe na strome chutnè nehnijú akorád sa osi začali do nich púštať.
Jofela, 16.9.2018
Michal nakoľko som cestoval 8hod do práce nemal som kedy reagovať. Joganta je tiež výborná slivka zase u mňa, rodivosť vysoká každý rok rast slabý mám ju na wavite chcelo by to myrobalán.Stromky sa polievajú cez vysokè teploty kazdý deň, postrek... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 12.9.2018 Obsahuje fotku
Pán Jiŕí mi poslal nádherné fotky dozrievajucèho Topasu a ružového hrozna.Pani A.odhovarali od jablone Beni shogun fuji že chytí bohvie čo a pritom ju pestuje bez postrekov. Foto z int.
Odrody 2018, 11.9.2018 Obsahuje fotku
Poslannik - vyslanec telef.som známemu ten bol na morave u borca od ktorého bere novinky aj Kotrle a tam koštovali veľa noviniek a videl tam aj tu vašu nádhera mal tam 300 odrôd.
Gala, 9.9.2018 Obsahuje fotku
Dnes som si kúpil v Kauflande jablká odroda Gala sú nádherné a chuťovo špica, zo zvedavosti vždy kúpim par kusov rôznych odrôd, myslel som si nebudú chuťovo nič moc, ale bol som prekvapený chuťov tejto odrody.
Jofela, 9.9.2018
Jofela je vynikajúca odroda aspoň u mňa, žiadna monilia,  padanie plodov, sladká, štavnatá má striedavú rodivosť jeden rok vela potom menšia úroda.Sadarom z moravy veľmi chutila keď ju pred 2 týždnami u mňa koštovali, teraz keď prídem ja po 2... celý příspěvek >
Odrody 2018, 8.9.2018 Obsahuje fotku
Dnes som pozeral na youtube ukrajinskú stránku predctavili tam odrody stolovèho hrozna 2018 foto z tabletu.
Letné jablone, 5.9.2018 Obsahuje fotku
Na talianskej stranke popisovali letné odrody jabloní vedšinov klony vysadené v r.2014 a davajú aj kuriozity záhradkárov napr.pán z oharkom. Baigent - Brookfield, Annaglo, Simmons - Buckeye, Galaval, Schnico red, Gala schniga, Devil gala, Gala... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika