Příspěvky uživatele - 234.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 16.12.2023
Ak chcete slivku na kompót tak kúpte Čačanskú lepoticu. Kompót z nej je výborný.
Meruňky 2022, 15.3.2022
Ďakujem pan Petr za odpoveď. Máte tie pupene o dosť viac narašené oproti mne. Ale keď sa pozerám na fotky, tak sa mi zdá že Orangered vám bude kvitnúť později ako Tsunami. Pekný deň.
Rozkvétání meruněk 2021, 5.4.2021
Maďarská už rozkvitá. Kvitne už niekomu Bergeval?
Meruňka Maďarská - jaké máte zkušenosti, 13.8.2020
Susedovi teraz dozrela Maďarská spolu s Bergeronom.
Meruňka Maďarská - jaké máte zkušenosti, 20.7.2020
Zdravím, už vám dozrela Maďarská? Aké veľké máte tento rok plody? Jaromír.   
Jadroviny 2019, 8.12.2019 Obsahuje fotku
Ďalší diel seriálu '3 jablká denne' - tentokrát je to trojica Gold Bohemia, Ligol a Topaz (na foto zľava v tomto poradí). Česká farebná mutácia farebnej mutácie Rubínu GOLD BOHEMIA pôsobí chuťovo mimoriadne harmonicky a príjemne, plne potvrdzuje... celý příspěvek >
Zivy plot, 14.9.2019
Len pár poznámok na tému "Goji a živý plot" - dovolím si ich vzhľadom na to, že s pestovaním Goji mám dlhoročné skúsenosti. Isteže Goji je možné na vytvorenie živého plotu použiť. Je to veľmi vitálna rastlina, povedal by som až invázna. Ale - vidím... celý příspěvek >
Josta, letos vůbec nezaplodila, 14.7.2019
Josta je tvárna, dá sa pestovať rôznym spôsobom, aj ako stromček, živý plot, tiež na vedení, na plote a pod., najvhodnejší tvar je ale mohutnejší ker. Josta je veľmi životaschopná, tá moja má asi 20 rokov, pred cca 10 rokmi som ju chcel zlikvidovať,... celý příspěvek >
Opatření v sadu proti suchu, 2.7.2019
Súčasné počasie - vysoké teploty s priamym slnečným svitom a prúdenie horúceho vzduchu - rýchlo vyčerpávajú zásoby vody v pôde. Tieto boli po daždivom máji na slušnej úrovni (aspoň v našej oblasti to tak bolo). Momentálne je ale situácia taká, že... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 16.9.2018 Obsahuje fotku
Mičurinec: DSR teraz už nerobte - je neskoro. Jeho prvý krok (rez na vnútorný púčik) spravte v predjarí (v marci alebo začiatkom apríla). Druhú fázu DSR potom môžete urobiť kedykoľvek v priebehu roka, najneskôr do jesene. IH (Na fotke názorne DSR:... celý příspěvek >
5 TOP odrůd jabloní, 6.3.2018
Tom Tom: Myslím že obe možnosti sú dobré. Osobne by som asi uprednostnil MM106, ale len preto že s týmto podpníkom mám veľmi dobré skúsenosti (a pre slabšie rastúci Jonathan sa hodí). Vybrali Ste si náročnejšie a problematickejšie odrody (Jonathan a... celý příspěvek >
Řez hrušně a jabloně, 6.3.2018
Bojnická jesenná bola vyšľachtená v r.2002... IH
Můžou stromky zmrznout?, 23.2.2018
Nebojím sa mraziskov v januári - februári (ak to nie je mínus 30). To čo ma desí, sú mrazíky koncom apríla - začiatkom mája. IH
Jakou višeň do 400 mnm?, 23.2.2018 Obsahuje fotku
Príčnou ale mohla byť monilióza, a nie chladnejšia poloha. Odporučil by som Vám do Vašej oblasti odrodu Morellenfeuer. IH
Můžou stromky zmrznout?, 23.2.2018
Ak je to figovník, tak môže zmrznúť 😉. Ale vážne - neuvádzate o aké druhy stromkov ide (jablone, hrušky, broskyne, marhule...?). Ak u Vás prežili minulú zimu, tak sa nemusíte ničoho obávať. To čo teraz príde, bude len slabučký odvar... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika