Příspěvky uživatele - 213.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojivo na vlašské ořechy, 25.3.2023
Dobrý večer, na zahradě máme dva vlašské ořechy Jupiter a Saiferdonský. Prosím o radu jaké hnojivo bychom měli teď na jaře k nim použít. Děkuji.
Jádra vlašských ořechů, 17.3.2023
Dobrý den, při vylupování jader vlašských ořechů jsem si všimla že u většiny plodů je půlka jádra seschlá,  skořápka poškozená není. Prosím poraďte čím by to mohlo být. Děkuji. Jarka
Poškozený jádřinec, 12.6.2021
Strom je starý asi 25 let, je na něm naroubaný pouze Jonathan, místo po naroubování je dobře zahojené. Je pravda, že v případě sucha moc nezaléváme, hnojíme na podzim. Problém asi bude jílovitá půda, kterou tady máme.  Jabloň dost trpí padlím,... celý příspěvek >
Poškozený jádřinec, 12.6.2021
Dobrý den, prosím o radu. U jablka Jonathan máme tento problém - po dozrání plodů, které vypadají normálně se po rozkrojení objeví něco jako   trošku vykousaný, nebo plesnivý jádřinec. Strom byl původně odrůda James Grive, ale protože jsme... celý příspěvek >
Co to je?, 13.5.2020
Prosím poraďte, před chvílí jsem našla na zahradě v okrasném trávníku takové malé kousky pevného slizu barvu to má zeleno černou a kousky jsou velikosti asi od 10mm některé větší, ploché. Trávník je mezi tujemi a jednou stranou domu, plocha trávníku... celý příspěvek >
Pěstujete muchovník?, 23.9.2018
My máme na zahradě dva muchovníky.Ten první s tmavě modrými plody v malých hroznech plodí brzy, pak jsme přikoupili další,  jeho plody jsou na dlouhých stopkách spíše tmavě červené, plodí později,  je sladší.  Ani u jednoho nevím... celý příspěvek >
Rubin, 18.9.2018
Krásná jablka, taky máme na zahradě, ale museli jsme je sklidit už před čtrnácti dny, jinak by nám všechny plody zlikvidovali sršni. Soused má na zahradě složené staré dřevo s kterým už několik let nehýbal a sršni tam mají hnízdo, domluva není možná,... celý příspěvek >
Mandloň, 14.9.2018
Moc děkuji za odpověď na můj příspěvek, jsme rádi, že jste nám pomohl určit pravděpodobnou odrůdu mandloně, letos už má hodně plodů i na slabých větévkách, teď se pomalu začíná slupka otevírat, jenom nevíme jak nejlépe skořápku rozbít, louskáčkem to... celý příspěvek >
Mandloň, 13.9.2018
My jsme koupili před několika lety na výstavě v Litoměřicích stromky. Prodávající říkal, že jsou to mandloně (sháněli jsme je), abychom si vzali dva kusy kvůli opylení. Jeden stromek brzy uschnul a ten druhý má po několika letech právě takové plody... celý příspěvek >
Solinátor - nízka hladina soli, 20.5.2018 Obsahuje fotku
Po několika chemických letech jsem novým uživatelem slané vody v bazénu. Voda není křištálová jsko dříve při chemii. Jak poznám málo soli v bazénu? Máte úplně průzračnou vodu Pomůže mi někdo se správném nastavení solinátoru? asi 25m3,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika