Příspěvky uživatele - 65.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odolne rostliny pro zivy plot, 9.4.2019
dekuji moc za odpoved, nechci tam davat nic co kvete, protoze sousedi maji za plotem hned posezeni, tak aby je to nerusilo, pyl, vcely atd. libi se mi tis, ale dival jsem se, ze pry ho taky zere nejaka potvora z asie nevite o tom nic? diky
Odolne rostliny pro zivy plot, 4.4.2019
Zdravim a mel bych dotaz, ktery se tady na foru asi moc ani neresil. Mel jsem cca 12m ziveho plotu na chate buxus - nadherny. Za 3 roky se uz pekne rozrostl. Vzheledem k tomu, ze je to chata, tak jsem jezdil nepravidelne. Po jedne navsteve bylo... celý příspěvek >
Obnova travniku po zime, 1.4.2019 Obsahuje fotku
Ma nekdo zkusenosti s takovym vyhrabovacem? Muze to poslouzit jako nahrada vertikutace nebo je to zbytecne? Zaprahnul bych za traktor a vyhrabal pluse eventuelne potom posbiral do kose. diky
Obnova travniku po zime, 19.3.2019 Obsahuje fotku
Tento dotaz zde byl probiran uz mnohokrat, ale ja bych se rad zeptal malinko z jineho soudku. Mam travnik (chata) cca. 3 roky stary. Aktualni situace viz foto. Ja to chata a ne zamek, tudiz na kvalitu travniku nemam zase extra prehnane naroky.... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 25.2.2019
diky to jsem potreboval vedet
Traktory Starjet, 14.2.2019
ja osobne bych rekl, ze se nic nespojuje, kdyz mne technik traktor dovezl, tak vyndal plechovy tunel (nejakym uchopem - nevim presne jak) trvalo to asi 3 vteriny a naopak vytahnul nejaky kablik odnekud ze zadni casti pod plechovym tunelem, takze si... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 11.2.2019
zdravim, nejak vam nerozumim, myslite, kdyz vyradite pojistky pro automaticke zhasnuti motoru pri sekani zpet? no pokud to mate vyrazene spravne, tak se urcite nic nestane, mam to tak a sekam na zpatecku i se zapnutyma nozema
Tchor, kuna, jezevec?, 7.2.2019 Obsahuje fotku
Zdravim vsechny, mam na chate umistenou kameru s IR prisvitem. Dnes ve tri rano me navstivilo nejake zviratko, ktere vypadalo, ze se uplne pomatlo. Bohuzel tady nejde dat video. Tmavy hunaty cerny ocas, svetlejsi telo. Velikostne tak 3x vetsi nez... celý příspěvek >
Sber travy do voziku, 17.1.2019
Co to foto mate nejake?? Dekuji
Sber travy do voziku, 26.9.2018
super to by bylo fajn, aby clovek videl i neco jiz hotoveho a funkcniho. diky predem
Sber travy do voziku, 24.9.2018
libi se mne toto reseni, mam i stejny pripojny vozik vari, tak uvidim, co se podari vymyslet...
Sber travy do voziku, 24.9.2018
je jasne, ze reseni s harmonikou neni pro travu zrovna idealni, nejake realizace jsem uz videl na internetu. Funguji na principu jak to popisovla kolega nize. Bud je trava primo hazena do voziku a nebo jednoduchym prodlouzenim do voziku prevedena.... celý příspěvek >
Sber travy do voziku, 20.9.2018 Obsahuje fotku
Zdravim vsechny kutily, narazil jsem na internetu na perfektni rozsireni, nad kterym uz dlouho uvazuji. Nevim ale, jaka ja funkcnost v praxi. Mam docela velkou zahradu a sbiram travu do kose. Kdyz je trava o neco vyssi, tak jezdim velmi casto... celý příspěvek >
Vertikutator Seco, 13.9.2018 Obsahuje fotku
Dobry den, jen teoreticky, nema nekdo zkusenost s vertikutatorama k traktorum Starjet? viz. foto, zajimalo by me, zda funguje bez problemu a jestli to stoji za investici diky predem
Jakou pilu Stihl, 5.9.2018
oprava, myslel jsem 181
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika