Příspěvky uživatele - 248.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dešťová voda ze střechy, kryté asfaltovými pásy, 31.5.2023
Koukám, že se tady někdo neustále snaží odpovídat na přes 10 stará vlákna... Je to už několikáté během několika dnů. Pokud někdo chce něco vědět, tak se zeptá, ale odpovídat na otázky položené před lety mi tak nějak nepřipadá normální. Pokud někdo... celý příspěvek >
Výsadba sakury k jehličnanům, 31.5.2023
Proč by jí měly smrky vadit? Pokud jí nebudou moc stínit (sakura chce slunce, nebo maximálně polostín, jinak málo kvete)... Ale počítejte s tím, že nemůže být hned vedle smrků z toho důvodu, že její koruna má šířku cca 5m  (a výšku až 10m),... celý příspěvek >
Rozkvétání slivoní, 30.5.2023
Kuky, koukla jsem na net, nemohl by to být ACLSV virus? Ale o chuti tam nic nepíšou, jen, že je na jádrovinách i peckovinách.           Lída
Ořešák - divné výhonky, 29.5.2023
Můj teď má nové výhony asi tak těch 10cm - ono letos všechno přirostlo víc, protože zjara bylo dost vláhy (HK)...           Lída
Česnek 2022/23, 28.5.2023
Zas trochu přihnojit, asi to NPK už spláchl déšť do hloubky.         Lída
Nemoc nosnic, 28.5.2023
První mne napadlo, že nemůže snést vejce. Pomůžete tak, že: 1) jí můžete do kloaky kápnout rostlinný olej - měl by pomoci vejci "vyjet" z kloaky 2) jí připravíte teplou (ne horkou) koupel do nějakého kbelíku a ponoříte ji bříškem do vody -... celý příspěvek >
Ořešák - divné výhonky, 28.5.2023
Nejlepší čas k řezu ořešáku je červen, kdy jsou nové přírůstky dlouhé cca 10cm. V ten čas málo teče (málo roní mízu) a rány se do podzimu zahojí. Druhý termín bývá uváděný srpen, kdy také málo teče, ale k hojení ran už do zimy zbývá málo času. Hlavně... celý příspěvek >
Ořešák - divné výhonky, 26.5.2023
Ono stačí - pokud jsou tam ty kořeny "nahusto", jen třeba tužkou nebo nějakým kolíkem ten bal trochu po povrchu zlehka jakoby potrhat, tím se uvolní kořínkům cesta ven z balu...  Jinak právě ty stromky dlouhou dobu "sedí" a nechce se jim... celý příspěvek >
Ořešák - divné výhonky, 26.5.2023
A já se zeptám klasicky, jako jsem se tady ptala už mnohokrát : když jste ho vytáhli z kontejneru (předpokládám, že takhle velký strom měl ten malý kontejner zcela prokořeněný), rozvolnili jste trochu ten bal, nebo jste ho tam šoupli tak? Totiž... celý příspěvek >
Muchovník, 25.5.2023
Ještě byste mohli dát nad kořeny mulč třeba z posekané trávy, aby mu ze začátku držel vlhkost. Lída
Muchovník, 25.5.2023
Nechala bych ho být, on se vzpamatuje, muchovník je nezmar. Mám ho v trávníku, když je sucho, zaleju a už má ke 4 metrům (neřežu ho, vršek si sklidí ptáci). Lída
Choroba paprik, tož nebyl to mravenec= /, 24.5.2023
Previcur Energy = Magnicur Energy ;-)) Lída
Choroba paprik, tož nebyl to mravenec= /, 22.5.2023
A co zkusit použít Magnicur Energy? Sice jsem ho nikdy nepoužívala, ale pokud vím, na něco podobného je, třeba by zabral, mrkněte na popis.           Lída
Utečenec, 22.5.2023
My kdysi měli slepice za klasickým drátěným pletivem 180cm, a když jsme pořídili černé, tak křídla stříhat/nestříhat - stejně přelítly... Museli jsme pak dát na výběh pletivo i shora...,          ... celý příspěvek >
Psaní článků pro Zahrada.cz, 20.5.2023
ps - to byla reakce na p.Waltera        Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika