Příspěvky uživatele - 64.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skřipce na vázání rajčat, 10.9.2018
K plné spokojenosti také již několik let používám izolovaný vodič, nastříhaný asi na 15 cm kousky, které zahnu kolem stvolu rostliny a tyče k níž se rajče připevňuje. Konce drátu zaháknu. Tento způsob upevnění se snadno přemísťuje. Po sezoně dráty... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 3.8.2018
Nápad - využití sluneční energie k sušení křížal: Nakrájela jsem asi 2 mm silné plátky jablek odrůdy Průsvitné L. a rozprostřela je na papírem vyložený plech na lodžii. Plech bylo třeba přikrýt síťkou protože se tam slétávaly včely. Křížaly byly... celý příspěvek >
Ostřička řetězu nebo pilník, 18.9.2013
Děkuji
Ostřička řetězu nebo pilník, 18.9.2013
Zatím jsem v žádném vláknu nenašel informaci, jaká velikost kulatého pilníku na ostření řetězu přísluší určitému řetězu. Mám- li tedy např. řetěz oregon 91PX057X, tak vím, že má tloušťku vodícího článku 1,3mm, rozteč 3,8" a 57 článků. O tvaru zubu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika