Příspěvky uživatele - 137.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdce - "děravé" listy na jabloni, 12.9.2018
Ano, máte pravdu... Na jaře to bylo dobrý, v létě začaly být listy děravé a zhoršovalo se to.. Rád bych neaplikoval něco naslepo a v době, kdy to bude na nic... Díky David
Škůdce - "děravé" listy na jabloni, 11.9.2018
Tak tuhle generaci mráz zničí, ale co na jaře? ☺️ Který insecta-cid na jaře použít?
Škůdce - "děravé" listy na jabloni, 10.9.2018
Vy mě teda napínáte :-) Poctivě jsem se byl za tmy podívat. Viděl jsem tam černého lesklého broučka... Ale pořád nevím, jak se jmenuje a co s ním. Díky David 
Škůdce - "děravé" listy na jabloni, 9.9.2018 Obsahuje fotku
Dobrý večer, Něco nám likviduje listy u sloupovitých jabloní i třešně (viz. foto). Listy mají vykousané díry, později se svinou, žloutnou a odpadnou. Jeden strom to úplně "oholilo". Na listech jsem se díval, ale nikdy jsem žádného škůdce... celý příspěvek >
Maliník - černání listů, 18.8.2016
Takže raději rovnou zlikvidovat?  Mara
Maliník - černání listů, 18.8.2016
No, máte asi pravdu, to mě nenapadlo... Část maliníků máme v zemi a také ve dvou nádobách. Ten na fotce je v nádobě a ten byl nejhorší. Je pravda, že pršelo a asi jsme tomu "pomohli" i my zálivkou. Zkusím ty v nádobě zkontrolovat. Děkuji, to bude... celý příspěvek >
Maliník - černání listů, 17.8.2016 Obsahuje fotku
Přidávám ještě 1 foto. Nevíte někdo prosím? Děkuji. Mara
Maliník - černání listů, 14.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, během posledních 2-3 týdnů mi na maliníku začali černat listy. Do té doby i bez problmů plodil. Šíří se to dost rychle dál. Dá se s tím něco dělat? Je to nějakáhoubová choroba? Děkuji. Mara
Sloupovité jabloně - svinuté listy, 16.8.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, zalévání provozuji, dnes dokonce v noci i sprchlo, ale vzhledově mi to příjde pořád stejné.  Ale zkoumal jsem i na internetu a přjde mi, že ty příznaky by mohly sedět na OBALEČE (ovocného). Příznaky: stočené listy a dle... celý příspěvek >
Sloupovité jabloně - svinuté listy, 14.8.2015
Zkusím pořádně zalít, ale moc se mi to nezdá... Tak uvidíme. Díky,  David
Sloupovité jabloně - svinuté listy, 14.8.2015
Sucho tomyslím nebude- stromky v tom horku občas zálévám... Jinak to možn bude víc věcí- roztoč a svilušky? David
Sloupovité jabloně - svinuté listy, 13.8.2015
Na fotce to vypadá podobně, jenom tam není o těch "vykousaných" listech... Ale nepochopil jsem z toho, jakým přípravkem případně postříkat? David
Sloupovité jabloně - svinuté listy, 13.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, na sloupovitých jabloních máme svinuté prakticky všechny listy-některé potom zhnědnou a opadají... Jsou vidět i "vykousané" díry. Nevíte prosím o co se jedná a co s tím? Děkuji David
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika