Příspěvky uživatele - 79.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka z pecky, 24.3.2022 Obsahuje fotku
Pripojuji fotku "nekvalitní" vetve či jak to nazvat.
Meruňka z pecky, 24.3.2022 Obsahuje fotku
Připojím dotaz: Co s merunkou? Loňský rok koupeny plody meruňky na trhu (prý z moravy). Byly výborné, mamka zasadila pecku. Meruňka během dvou let takto narostla. Minulý týden z obavy ze zlomení mamka meruňku zastřihla. Neděláme si... celý příspěvek >
Volba odrůd - poradíte?, 8.9.2018 Obsahuje fotku
Díky. Tak to nebude Stanley. Odlučitelnost od pecky je výborná. Myslel jsem, že Stanley je minimálně odolná, ne-li rezistentní na šárku. Proč to ty prodejci dělají prodat něco jiného, než je na cedulce... Je mi to ale vcelku fuk, jelikož mám domácí)... celý příspěvek >
Volba odrůd - poradíte?, 6.9.2018
Nepotěšilo mě to. Děkuji za oba příspěvky.
Volba odrůd - poradíte?, 4.9.2018 Obsahuje fotku
Udělal jsem jednu fotku a opravdu jsou spíše zakulacené. Je možné, jak bylo sucho a švestky nerostly a já je potom 2-3x zalil, že už šly jen do šířky. Hledal jsem nějakou starší forku, ale bohužel mám jen jednu a ještě celého stromu. Tam je vidět pár... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika