Příspěvky uživatele - 81.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez ABG 430 HB - strunová hlava, 28.5.2008
nevím co tam lejete za benzín ale výrobce doporucuje 1:50 s olejem pro vysokoobrátkový motor. Hlava stojí nová co jsem kupoval 235 Kč,-  a známý mi doporucil koupit na to hlavu od stihl a je po problémech, je to super masina za ty peníze na trhu... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 28.5.2008
Já mám teda uplne jinou zkusenost a vega S465 mi uz nesmi do baráku!!!Pojezd prestal ject po 200m a motor po druhe uz nenaskocil a to nejsem zadny mrnous ze mam zatah. Vratil sem ji prodejci sice nechteli uznat reklamaci ale povedlo se, koupil sem... celý příspěvek >
Jaký vyžínač?, 28.5.2008
Zdravim Vas mel sem podobny problem a vyresil sem ho sekackou s pojezdem a dokoupil vyzinac znacka ABG power tools, dal sem na doporuceni znameho ma od stejne znacky sekacku a krovinorez a je spokojeny zakoupil sem tedy v Makru ABG model 260E a... celý příspěvek >
sekačka ABG 480, 9.5.2008
já mám teda jinou zkušenost s motorem tecumseh, je sice pravda ze se mi porouchal, ale za to VARI nemohlo a taky je potom stahlo z trhu a preslo plne k HONDE, která nema konkurenci, jednání z jejich strany bylo bezchybné, na sekacku jsem dostal... celý příspěvek >
sekačka ABG 480, 9.5.2008
Já mám doma 430HB a riditka jsou komplet v kovu uz na tom VARI - ABG zmenu udelalo kupoval sem predloni, maka super fakt doporucuju L.
sekačka ABG 480, 9.5.2008
Zdravím vsechny, sekacku mam osobne doma, koupil jsem ji minuly rok po velmi ale velmi dukladnem zkoumaci vsemozne konkurence. Vega i hecht jsou na tom hur, nemaji upraveny nuz a saci otvor coz ABGcko ma a je to znat, soused si koupil Vegu a nadava... celý příspěvek >
sekačka ABG 480, 17.4.2008
Musím to malinko poupravit. Číňan vyrábí stroje, ale co se dalších úprav týče, je další záležitostí. Některé úpravy dělá výrobce, některé se řeší v centrále jen pro prodej v ČR. Tu samou sekačku jako je typ 480 můžete na jiném trhu koupit o pár... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika