Příspěvky uživatele - 50.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doporučte odrůdu ořešáku, 6.9.2018
Zadal jsem si a moc jsem toho nenašel. A když ano, tak tam bylo varování, že jde o semenáč a rizika s tím spojené... * Standa, SfK, podle delšího psaní tady vypadá jako odborník na ořešáky a lísky kterými se hodně zabývá..., no však si ještě... celý příspěvek >
Teoretický výnos, 6.9.2018
Zadavatel nepíše jak k tomu číslu, k těm 10% lihu v kvasu přišel. Jestli to byl nějaký reprezentativní vzorek z celého kvasu anebo to změřil z tekutého podílu. Tak nás, už z povahy toho dotazu napadlo, že k nějakému měření použil jen tu tekutou... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu ořešáku, 6.9.2018
O několika semenáčích ořešáků které se povedly vím. Některé vyrostly samovolně, některé jsem přesadil, některé jsme s otcem cíleně vysadili, některé rostou na mezích, některé ve zpustlých zahradách atd. Některé ty cíleně vysazené dokonce i předčily... celý příspěvek >
Identifikace živého plotu - druh rostliny, 22.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, Prosím, věděl by někdo co je to za dřevinu na fotce? Je z ní vysazen živý plot u Tesca v Letňanech a již nyní (konec dubna) je pěkně hustý plný lístečků. Začínají mu rašit i nějaké květy, ale nevím jak budou vypadat. Rád bych něco... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika