Příspěvky uživatele - 44.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak nejlepe uskladnit redkvicky?, 2.6.2012
Pokud jich máte opravdu velký přebytek, můžete je zkusit i zavařit. Buď v okurkovém nálevu nebo třeba slaném. Chuťové to není marné a rozhodně lepší než je vyhodit na kompost.
Pecky pomeranče, citronu, mandarinky, limetky, 23.1.2011
taky jsem zasadil pecky z pomeranče obyč. koupeného v obchodě do hlíny k nějáke kytce. Za čas obě pecky vyklíčily, přesadil jsem je do obyčejné hlíny chvíli rostly a nahazovaly listy..bouhužel za par měsíců obě chcíply... teď tu na mě koukají dva... celý příspěvek >
Elektrická versus benzinová pila, 23.9.2010
Zdravím. Vždycky je na zvážení, co budu přesně potřebovat. Nebo to aspoň odhadnout. Já mám s bratrem vybavení od Stihlu, nemusíme si vůbec na nic stěžovat. Technika šlape, servis dostupný blízko hned na několika místech.Jako vlastníci malého lesa... celý příspěvek >
Kvas, 5.4.2010
Dobrý den, zajímalo by mě jestli kvas který se přepálí v pálenici může přijít na kompost a jestli to není nějak škodlivé, předem děkuji za odpovědi
Kvas, 3.4.2010
Dobrý den, zajímalo by mě jestli kvas který se přepálí v pálenici může přijít na kompost a jestli to není škodlivé, děkuji
Motúčko - elektrické kolečko, 30.3.2010
Dobrý den, zaujalo mě toto téma. Shodou okolností jsem motúčko postřehl na veletrhu, jak tam vozil lidi na paletu a demonstroval vyvezení /možná nějakého Kubíka/ přes výškový rozdíl. No přešel jsem to a v hlavě se to rozleželo až doma. Na Netu o tom... celý příspěvek >
S čím se soutěží?, 4.3.2010
Zdar všichni odborníci na fóru. Probírá se tu kdeco o pilách a mě tak napadlo: Pořádají se i různé soutěže v kácení, odvětvování, Timbersport apod. S jakými strojovnami soutěží? Při timbershow v Ostravě jsem se osobně ptal soutěžících. Prý mají... celý příspěvek >
Kocour občůrává dveře, 26.2.2010
Taky se nám stávalo a to kočku nemáme.Navlhčila jsem dole lištu co drží sklo a posypala pepřem.Párkrát jsem to zopakovala a byl klid.Ale pokud máte kočku, tak za ní stejně kocouři budou chodit dál a nepomůže nic.Asi jedině ta kastrace.Jana
Polámaný rhododendron, 26.2.2010
Dobrý den.Taky jsem dnes zjistila že nám sníh vylomil částečně větve rhododendronu.Použila jste růstový stimulátor, nebo jiný?Je mi to moc líto.Po přesazení se krásně spravil a má nasazeno spoustu poupat.A teď o tu nádheru asi příjdem .Děkuji za... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáčky, 29.1.2010
Dobrý den.Tak jsem dneska našla pod krmítkem 4 koroptvičky.Nejdřív jsem myslela že jsou to holubi a pak mi přišlo že jsou nějak velcí.Jsou krásně zbarvené.A u nás jsou na zahradě poprvé.A to se tam pohybuje i pes u sousedů.K lesu to mají celkem... celý příspěvek >
Spokojení králíci na udržovaném trávníku?, 9.10.2009
Těžko říct, může být víc možnosti, proč uhynuly.Musi tesi zodpovědět víc otazek.Třeba snědl v trávě nějakou rostlynu co jim nevyhovuje?Byli ti králici preventyvně očkovani?Jak vypadal když uhynul?Jak byli staří?Může jít klidně o koxidiozu nebo... celý příspěvek >
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 14.9.2009
tak to by snad šlo i z nějaké tenčí trubky, ne?
Pěstování orchideí, 14.9.2009
Dobrý den, mám dotaz jestli se musí přisvěcovat v zimě vandě, když je u jižního okna myslím, když je tma už od 16 hod.Díky
Dýně hokkaido, 28.8.2009
Já mněla první dvě oranžové a ted jsou pruhované oranžovo-zelené.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 28.8.2009
Gabčo máte taky krásné kytičky, jako Marie.Chtěla jsem se zeptat, jak se jmenuje ta žlutá, popínavá na obrázku 5?Ta je kouzelná.Dík Jana
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika