Příspěvky uživatele - 11.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nashi, Hosui, Kumoi, 5.9.2018
Tak jako maliny nejsou lepší než ostružiny (rod Rubus), není lepší evropská hruška než asijská (rod Pyrus). Rozumím té slovní hříčce. Za mě jsou ovšem maliny (jenom chutí, plodností ne) o dvě patra nad ostružinami, totéž platí o evropských... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 27.3.2017
Myslím, že angličtině rozumí na fóruvíc lidí než karburátoru řetězové pily. Ale je to jedno. Buďme rádi, že se o přípravku někdo zmínil, já třeba vůbec nevěděl, že nějaký Prolectus existuje. 
Louise Bonne, 4.10.2016
No ale potom samozřejmě budou nejchutnější odrůdy nejvíce známé! Typický případ je Rubín, To je asi pravda, ale právě tu známost odrůdy mají na svědomí jejich dobré vlastnosti a jedna z nich je právě chuť. Pravda, jsou jiné známé odrůdy, které... celý příspěvek >
Rostliny pro motýly, sázejte at mají potravu, 4.10.2016
Pozoruji v posledních letech viditelný úbytek motýlů. Nemyslím tím zelné bělásky, nýbrž babočky, martináče, otakárky, lišaje, perleťovce, žluťásky,... Motýli asi na dnešní dobu nejsou stavění. Neuměli se přízpůsobit moderním trendům, kdy každý... celý příspěvek >
Louise Bonne, 4.10.2016
Chuť je samozřejmě subjektivní pojem. Pokud ji chceme nějak kvantifikovat, tak jedině počtem příznivců, kteří danou odrůdu za nejchutnější považují. V tom Boscova určitě zaujme jedno z předních míst. U mě však ani ona, ani další nekorunovaná královna... celý příspěvek >
Kubáček 2016, 9.4.2016
Zdravím všechny ovocnáře a zahradníky. Zahlédl jsem toto vlákno a tak mi nedá na něj nereagovat. V prvé řadě se musím omluvit za kvalitu visaček. Jsou opravdu špatně čitelné. Na podzim to ještě šlo, ale přes zimu výrazně vybledly. Samozřejmě se na to... celý příspěvek >
Veecot (*Vineland, Ontário), 11.6.2015
Pěstuji Veecot již 6 let. poslední 3 roky kvete jako o závod, včel mnoho, jiný opylovač 60 m blízko. 90% plodů opadne ve velikosti hrášku, 5% velikosti okolo 3 cm. Zbytek dozraje, pro nás špičková chuť, ale pěstovat strom pro dřevo nemá cenu. Po... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika