Příspěvky uživatele - 2.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Blýskavka Red Robin, 26.4.2019
Dobrý den, loni jsem vysadila v polostínu a v zemině v kombinaci kompost x substrát cca půlmetrové blýskavky red robin. Zimu většina přežila (se ztrátami jsem víceméně počítala), ale zjara začíná řada z nich usychat. Nerozumím, co by mohl být důvod,... celý příspěvek >
Pěkná mulčovací kůra pro svah, 17.10.2018
Dobrý den, nedaří se mi najít pohlednou mulčovací kůru pro malý (cca 80cm vysoký) svah u plotu. Není to nijak dramatické převýšení, ale je tam a nejlíp na něm drží taková ta nejlevnější mulčovací drť díky tomu, že se ty kousky různě zapíchnou a... celý příspěvek >
Obnova trávníku bez herbicidu, 10.9.2018
není pak lepší jen nízký sekání, vertikutace křižmo a znovu zasít? ptám se, protože mě to samotného zajímá, mám trávník, který jsem obnovil špatným (ale jediným dostupným) způsobem navážky nízké vrstvy místní nijak speciální hlíny, která po čase... celý příspěvek >
Mulčovací fólie, plastové obrubníky aj. proti plevelu, 10.9.2018
Dobrý den, máte prosím osvědčené druhy nebo značky produktů pro ochranu před plevelem v živém plotu? Nejde o to, že neumím koupit mulčovací folii nebo si vyhledat různé lemy, ale hledám něco, čím a) opravdu úspěšně zamezím prorůstání... celý příspěvek >
Příprava na výsev trávníku, 3.9.2018
Dobrý den, máte prosím pěkně nějaké tipy, jak rozbít nebo zjemnit nahrubo zoraný starý trávník? Samozřejmě jsem pročítal i starší diskuze, ale nenašel jsem nic pro zoranou hlínu. Obnovuji trávník na zahradě, kde už byla silně utemovaná hlína... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika