Příspěvky uživatele - 16.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Smolenka - šemendzia, 11.8.2021 Obsahuje fotku
tak to je veľmi zaujímavé, samozrejme čo kraj to iná hruška pre smolienku, tu ju volajú aj čerica alebo smolnátka. Každopádne bude určite uvedená v pomológií, ktorú pripravujeme z mapovania. Prikladám fotku nádhernej šemendzie z Lednice.
Smolenka - šemendzia, 9.8.2021
Dobry den, neviem nakolko je toto vlákno ešte aktuálne ale napíšem sem svoju skúsenost. Minulý rok sme zmapovali lednickú dolinu v bielych karpatoch a našli sme aj smolienku aj šemendziu. Šemendzie sú skupina hrušiek, tak isto ako muškatelky alebo... celý příspěvek >
Roztažnost šamotových cihel, 19.6.2019
Dobrý den. Pár příspěvků níže jsem vkládal příspěvek ohledně popraskaného krbu. Praskliny se zvětšily při roztopení až téměř na 1cm. Vypadalo to opravdu hrozně. Pozval jsem pár "odborníků", no závěr byl takový, že šamotové cihly, které jsem... celý příspěvek >
Popraskaný krb, 31.1.2019
Jo, takto nějak mi to řekl i táta. Díky! :)
Živý plot, výška 4-5m, 23.1.2019
Dobrý den, Prosím poraďte živý plot, který by dosáhl výšky 4 - 5m, poté se 'zasekl' a výš už nerostl? Děkuji
Živý plot i do výšky 4-5m, 23.1.2019
Dobrý den, Prosím o radu. Na mém pozemku stojí sousedova stěna, zplácaná z různých stavebních materiálů. Zeď je v některých místech vysoká i 5m.. no je hrozně nevzhledná a rozpadající se. Celé roky po ní rostl loubinec trojlaločný, který... celý příspěvek >
Odvod kouře z udírny, 3.9.2018
Zdravím, Má na něco vliv umístění odvodu kouře z udírny? Stavím klasickou 90x90cm z cihel, přívod je zespodu přesně uprostřed rourou dia 150mm. Jelikož už tak je udírna dost vysoko (je uvnitř přístřešku), rád bych neodváděl kouř rourou... celý příspěvek >
Domácí klobásy, 6.1.2010
Nejen na Slovensku. Koření rozdělávám vždy ve víně. Jirka
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika