Příspěvky uživatele - 21.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nashi, Hosui, Kumoi, 3.9.2018
Mám devitiletou Hosui na semenáči. Plodí každoročně spolehlivě. Stejně spolehlivě plody likvidují mravenci, vosy, berušky a další. Jen zlomek úrody dozraje na stromě bez úhony. Ale i tak jde o skvělé, šťavnaté ovoce originální chuti.
Hnědnutí od pecky u ryngle, 3.9.2018
Od roku 2015 jsou ryngle takto poškozené každý rok. Nejspíš je to teplem a suchem.
Sklizeň jádrovin 2018, 2.9.2018
Je to opravdu Elektra. Plody jsou atraktivní, pěkně se vybarvují. Jsem zvědavý na její chuť.
Meruňkovice 2018 - vysoký výnos, 2.9.2018
No řekl bych, že jen velice málo pěstitelů nedává do meruňkového kvasu žádný cukr. Mám to potvrzeno od známých, od domácích paličů i ze všech oficiálních pálenic, kde jsem zatím pálil. Většinou přidávají 2-4 kila cukru. Jak říkáte, každý ať si kvas... celý příspěvek >
Merkur, 2.9.2018
Opravdu skvělé jablko, u mě ale opadaly skoro všechny.
Meruňkovice 2018 - vysoký výnos, 2.9.2018
3,5 kg přidaného cukru do 100 litrů meruňkového kvasu jistě nevede k výrobě cukrovice a na kvalitu pálenky nemá negativní vliv, spíš naopak. Několikrát jsem dělal meruňkovici bez přidaného cukru a kvalitativně byla spíš horší jak ve vůni tak i chuti.... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 2.9.2018 Obsahuje fotku
Přidám se s hádankou. Ještě nejsou zralé, ale dva plody jsem musel utrhnout.
Stárnutí slivovice - zajímavý poznatek, 1.9.2018
Nevím jak je to možné, ale předloňská slivovice (směs zelené ryngle, švestek a durancií) je nažloutlá, i když jsem do ní nic nedával a nic než sklo nepoznala.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika