Příspěvky uživatele - 121.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2022, 6.1.2022
Ano, určitě jsou tyčková.
Jak ostříhat tuto broskvoň?, 20.4.2021
Mrkněte na videa pana Urbánka na youtube, podle nich to určitě zvladnete☺
Co sežralo sazenici ve skleníku, 16.3.2021
Ano, slimáci... taky mi ožrali 3 přísady z 10 a ožírají i malé rostlinky, co lezou ze semínek. V loni jsem se s nima setkala poprvé, dřív u nás vůbec nebyli.
Hlávkový salát, 12.3.2021 Obsahuje fotku
Loni jsem poprvé na podzim vysela a následně v listopadu přesadila do skleníku ozimý salát Humil. Až do února moc nevyrostl, zato teď je každým dnem krásnější. Foto je z 10.3. 2021.
Předpěstování košťálovin, 17.2.2021
Tak už se nám začíná trochu oteplovat, a tak bude možné vysévat a vysazovat nějaké saláty a kedlubny do skleníku. Začal už letos někdo? Já koncem ledna vysela pokusně semínka salátu a ředkviček do skleníku a dnes jsem zjistila, že už vylézají,... celý příspěvek >
Chcel by som si vypestovat Jiřiny /Dahlie/ zo semien, kde sa daju kupit?, 16.1.2021 Obsahuje fotku
Mela jsem tyto seminka tuším z OBI, predpěstovávala jsem od března. Na podzim jsem vyryla hlízy a uschovala přes zimu.
Mošt chytá plíseň - kde je chyba?, 1.11.2020
Určitě bych ty lahve nevkládala do horké 80 st. vody. Doporučuje se pozvolné ohřívání. Já teda zavařovala další várku vždy od chladnější vody a postupně zahřívala na požadovanou teplotu. Pokud nechcete čekat až horká schládne je jediná možnost ji... celý příspěvek >
Vlašský ořech - nemoc listu (fotky), 22.9.2020 Obsahuje fotku
Pokud máte něco takového, tak je to vrtule ořechová.
Nejsladší rajčata, 11.9.2020
Méně slunce a více vody...
Okurky hadovky ve skleníku, 11.7.2020
Okurky hadovky mám letos nejhorší za posledních 6 let. První to nerostlo, byla zima, pak přišly horka a sviluška, teď zase zima. Něco málo sklízím, snad to ještě chvíli vydrží😊
Rajčata - co jim je?, 25.6.2020
Nedostatek vápníku. Kupte výživu na list Wuxal kalcium.
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 19.6.2020
Radku, pěkný prales a ještě větší bude tak za měsíc uvidíte😄. To je Vaše první skleníková sezóna? Ty brambory v kýblech bych dala radši ven...
Uz nekde uzraly tresne?, 3.6.2020 Obsahuje fotku
Tak jsem udělala taky pár fotek. Snad je to Karešova...
Uz nekde uzraly tresne?, 2.6.2020
Náš strom má cca 18 let a manžel to tipuje na Karešovu😉
Uz nekde uzraly tresne?, 2.6.2020
Zlatí kosové🙂, ti jsou nic proti hejnu špačků, co tu letos máme už teď!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika