Příspěvky uživatele - 71.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sousedův břečťan, 29.8.2018
ale to jsem psal, že jsem ho již několikrát žádal o odstranění -a slibil že to udělá a celý rok nic
Sousedův břečťan, 29.8.2018
od souseda se mi pne břečťan po nové střeše domu a po střeše garáže (nemohu se tam já dostat abych to sestřihal-nedostupnost) a už mi to "leze" po taškách, již několikrát jsem souseda požádal ať to ostřihá třeba pod střechou a on nic Poradí mi někdo... celý příspěvek >
Broskev po meruňce, 22.4.2018
mam suchou meruňku a chtěl bych místo ní broskev -může to být??? jiné ovoce nechci 
Osetí trávníku, 12.8.2017
dobrý den kdy je ideální doba nyni (Srpren-říjen) osetí (založení) nového trávníku??
Papriky vs mšice, 27.5.2017
koupil jsem Mospilan na mšice u paprik (byl mi doporučen rostlinolékařem v agro rpodejně) a dnes koukám do návodu a je tam jen na papriky ve skleníku A já mám papriky venku na poli Tak jestli je to fuk nebo ne se ptám?? Díky za odpovědi Jardík
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika