Příspěvky uživatele - 110.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Matčino, 29.8.2018
Mohu v této době otrhat jablka?  Jablka lavinou padají a ne jenom červivé a poškozené. Když to nechám do doby kdy se mají sklízet, tak už to bude jen na hrábě. Předem dík za radu.Martin
Borůvky a voda, 30.5.2018
Jsou v zemi a jsou oddělené folií. Dno jsem propíchal aby voda mohla odtékat. Substrát je na borůvky z Rašelina Soběslav. Rostliny jsou tři roky staré. Zbytek krásně roste. 
Borůvky a voda, 29.5.2018
Začaly mě odcházet borůvky. Malé listy, seschlé plody a vůbec žádné přírůstky. 4kusy z 10. Péče stejná.Každá je ve 160l substrátu pro borůvky. Na jaře dávám granulované hnojivo a každý týden konev rozpustného. Když bylo to vedro tak jsem ob den... celý příspěvek >
Neroste, 13.5.2017
Tak merunka je živá. Teprve ted začali rašit očka (asi spící). Druhá merunka už má 10cm přírůstky. Hezký den všem. Martin
Neroste, 16.4.2017
Loni na podzim jsem zasadil dvě meřunky. Před týdnem jsem je ostříhal. Jedna merunka krásně obrazila a ta druhá nic.Vůbec nemá napučená očka. Ustřihl jsem ještě kousek větviček a pletivo je pod kůrou krásně zelené. Zdá se že by mohla být živá. Mám... celý příspěvek >
Co s lupinou, 28.3.2017
Máme zahradu u lesa a hodně se tam rozrůstá lupina. Může se po posečení kompostovat i když je údajně jedovatá.  
Letní odrůdy, 30.11.2016
Děkuji. Hodně mě to pomohlo se rozhodnout. Kot
Letní odrůdy, 30.11.2016
Prosím můžete mě doporučit nějakou dobrou odrůdu letního jablka. Kromě průsvitného. Rád bych jí dal do stěny, tak aby rodila na krátkém dřevě. Předem děkuji za příspěvky. Kot
Bohemia, 22.11.2016
Dobrý den, je možné jablon Bohemia na M9 tvarovat do štíhlého vřetene. Předem děkuji za odpověd. Kot
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika