Příspěvky uživatele - 211.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Suchu odolnější zelenina, 26.8.2018
Nekrytá půda opravdu velice rychle vysychá. Kdysi jsem to u některých rostlin (např. rajčat) řešil PET lahví s dírkami zapuštěnou do země. Ale v poslední době už jen většinu věcí mulčuji vším možným ze zbytku zahrady - listím, trávou bez semen,... celý příspěvek >
Borůvka Patriot větve se plazí po zemi, 24.8.2018
Nj, máte pravdu s tím stříháním... Podepřu ji. Díky
Clarina, 23.9.2017
Děkuji za Vaši bleskovou reakci. Již jsem jim poslal objednávku :-) Kromě Clariny a Hilde jsem objednal i o Anegat a Congat, o nichž se ve vlastnostech mluví to samé (rezistence na šarku a velká odolnost na monil. spálu). Tak doufám, že vše v... celý příspěvek >
Chemie na zahradě, 23.9.2017
Chemii na své zahradě nepoužívám, nechci se zde s nikým hádat a přesvědčovat, že se má na své zahradě chovat ekologicky, ale na co jsem dnes náhodou narazil mi tedy vyrazilo dech: Experti z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) poslední 3... celý příspěvek >
Clarina, 23.9.2017
Neví někdo, kde by se daly sehnat tyto nové "údajně šarce a monilióze rezistentní" meruňky Clarina, Hilde, Mino? Spoléhla jsem na Limbach, ale tam jsem nepochodil loni ani letos (nemají dostupné). V česku jsem žádné zahradnictví prodávající tyto... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika