Příspěvky uživatele - 48.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určenie odrôd jabloní po dedovi, 15.9.2018 Obsahuje fotku
Jabloň č. 4 - tak ako som vravel, nikdy nezberaná. Plody značne zdrobnujú. Chuť nič moc, dosť sladké, posledna skúsenosť mierne nahorklé - cítiť ako keby oriešky. Jablko riadne trvrdé. Možno konzumná zrelosť je neskor, no nikdy sme ich neskladovali,... celý příspěvek >
Určenie odrôd jabloní po dedovi, 15.9.2018 Obsahuje fotku
Už skor sa mi zdala podobnosť s Lord Lambourne Red. James Grieve to by tiež mohol byť, ako spomínal p. Vysloužil. Ešte doplním, že jabloň č. 3 rodí na jednoročnom dreve. Dosť podstatná vec. Pridam foto, kde je vidno aj zakladnú farbu... celý příspěvek >
Saint Julien A vs Myroblan, 26.8.2018
Ani u starších (60-80 rokov), ani u mladsích neviem z akých sliviek to je. U starsích ani neviem, či vobec boli zavrublované. Su značne vysoké. Ako daleko od seba je potrebné sadiť slivky na myrobaláne?
Určenie odrôd jabloní po dedovi, 25.8.2018 Obsahuje fotku
Popravde ani jedna z vaších odrôd mi uplne nepasuje.  p. Vysloužil, chápem, že nie vždy sa odroda určí 100 %, chcem to len pre vlastnú podtrebu. Doplním ešte zopár informácii ktoré by mohli pomocť. Jablon bola dovezená z ČR od jedneheho... celý příspěvek >
Určenie odrôd jabloní po dedovi, 23.8.2018
p. Vysloužil, ďakujem krásne. Ta Melba uplne sedí.
Určenie odrôd jabloní po dedovi, 23.8.2018 Obsahuje fotku
Pridávam foto jablka č. 3.
Saint Julien A vs Myroblan, 23.8.2018
Pozerám, že tých myrobalánov je tiež dosť.  Popravde si neviem predstaviť aka je velká ta slivka na myrobaláne. Všetko co doma máme su vrúbľované na semených podpníkoch klasických sliviek. Zopár som vysadil na st. julien, ale zatial mam ich... celý příspěvek >
Saint Julien A vs Myroblan, 23.8.2018
Odrody Top - top taste, top hit..., pripadne hagantu atd. Slivky hlavne na lekvar, susenie, kvas, a priamu konzumaciu.
Saint Julien A vs Myroblan, 22.8.2018
Chcel by som sa spytat, co je vhodnejsie do suchsej piescitej pody, myrobalan alebo st. Julien. Cital som, ze vlasocnice korena st. Julien vedia vytvorit silny osmoticky tlak, a tak vytiahnut viac vlahy aj zo suhsej pody. Aky je rozdiel medzi... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika