Příspěvky uživatele - 82.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou elektrickou řetězovou pilu, 23.8.2018
To už je taky čína.Ten Hecht není špatný.Sám mám křovinořez, kamoš taky a další má benzinovou pilu a ani já ani oni s tím nemají problém.
Jak seřídit spojku křovinořezu, 7.6.2017
Mě se spokja spíná ihned po startu, při volnoběhu se točí struna akorát na to aby jsem mohl obsekávat stromky téměř bez poškození, slabé kmínky, keříky atd utlumím otáčení, částečné polożení na zem.Když si nejsem jistý že by jsem to mohl poškodit tak... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 2.6.2017
Tak vidíte spočítal jste zhruba reálný čas.Jistě je to hoby stroj, není to nijak zvlášt vlká plocha.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 31.5.2017
(245.86)Proč by MUSEL být spolehlivý?Když jsem ho kupoval tak jsem neměl peníze na rozhazovâní, když jsem se rohodoval tak jsem potřeboval cena-výkon s tím že mi stačí když vydrží záruku, to že mi bude fungovat tak dlouho mě ani nenapadlo.A když vám... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 31.5.2017
Každý máme svoji zkušenost, každá čína není kvalitní.Záleží na tom kolik výrobce hodlá do do stroje investovat, podle toho ukáže jeho životnost.Rozhodně není moudrý kupovat nejlevnější čínu.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 31.5.2017
Já ani nejsem ve stavu abych kupoval za 20000kč značku poto mám Hechta, ty peníze potřebuji využít na podstatnější věci než je křovinořez, mě se s ním pracuje dobře, sice mám několik hodin co dělat ale já si nestěžuji.Je spolehlivý a že by čadil to... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 29.5.2017
Patří tam 4000kč.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 29.5.2017
Ani se nechci hádat, mám prostě svou zkušenost a nic víc.Když si můžu koupit přístroj za 20000 nebo za ty 40000kč se stejným výkonem tak mě zásadně spotřeba zajimat nebude, vibrace taky ne, jsou antivibrační rukavice a tak stále nevím v čem jsou ty... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 29.5.2017
To já jsem z Hechtem spokojený, mám křovinořez 7rokem a seču s ním několikrát ročně rozlohu 2 fotbalových hřišť najednou za cenu necelých 4000kč.Tak já proti číně nemám ani to nejmenší, ať kopírují.Náhradní díly seženu kdykoliv.Když by značkový stroj... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita struny, 8.9.2016
Já jsem měl různé znaćky-Oregon, Bison... Ale nejdéle mi vydržela Duoline s lankem uvnitř.A kdo seče stylem plný plyn a hned ubrat do nuly tak si jen rychle zlikviduje spojku a samozřejmě je i větší spotřeba paliva.
Křovinořez - kvalita struny, 5.9.2016
Při silnější strunê je více namáhán motor který přestává stíhat už o 2 mm silnější struně při maximálních otáčkách.Ano při dlouhobějším přetěžování motoru se může poškodit.Proto každý výrobce dodává strunu spolu s křovinořezem s takovým průměrem... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita struny, 5.9.2016
Když dáváte silnější strunu než má být tak přetěžujete stroj a hrozí zadření motoru, tak si to pořâdně rozmyslete.Jâ taky kupuji hranatý, čtyřhran, trojůhelník i ty hvězdice ale většinou slabší než bych mohl dât protože to bohatě staćí a ještě... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 13.7.2016
Kupujte olej od HQ a nebudete mít problém.Liji to do pile, dvoutakty Oleo mac a do křovinořezu Hecht už hodně let a řešil jsem pouze svíčku která se odporoučela ale byla naprosto čistá, zdravá barva a palivový hadićky které rozežral časem benzín tak... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 144 nestartuje, 31.5.2016
Tak s tím zajeďte do servisu, nemusíte se s tím trápit.
Kvalitni drtic vetvi, 27.10.2015
To je škoda pálit.Já to sypu ke stromům.Pohnojí to a udržuje vlhkost která je v posledních letech stále vzácnější.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika