Příspěvky uživatele - 133.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň k plotu a její následný řez, 4.9.2021 Obsahuje fotku
je to různě po republice. Kdyby to měli sousedi hned vedle, tak se na to neptám. Sloupovitou jednu mám, ale roste pomalu a plodnost je tudíž malá. Mám na mysli něco takové, viz. příloha. Ale míň větví, jak jsem psal v úvodu.
Jabloň k plotu a její následný řez, 2.9.2021
Zdravím všechny, vzhledem k velikosti zahrady a už množství stromů a nároků na určitou plochu obdělávané půdy pro zeleninu potřebuji respektive chci si pořídit jabloň(letní/podzimní-nejsem ještě pevně rozhodnut a ani pro odrůdu) a potřebuji ji... celý příspěvek >
Jakou elektrickou řetězovou pilu, 24.8.2018
Já jsem se chtěl poptat na Hecht v UniHobby a bylo mně řečeno, že již jejich produkty nenabízí, jelikož byla velká poruchovost hlavně elektrického nářadí.
Jakou elektrickou řetězovou pilu, 23.8.2018
A co Hecht? Elektrickou Stihl nechci, protože začínají(mnou požadovaný výkon) na 7tisících a to je podle mě nesmysl, platí se převážně značka a paradoxně benzínové jsou levnější...
Jakou elektrickou řetězovou pilu, 22.8.2018
Zdravím všechny, potřeboval bych pořídit elektrickou řetězovou pilu. Mám motorovou hobby Stihl, ale vzhledem k tomu, že u domu pak potřebuji nařezat na polínka spoustu větví a dalšího dřeva a nechci čuchat splodiny dvoutaktu, tak chci pořídit na... celý příspěvek >
Vlašský ořech - pěstování, 19.3.2018
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli lze a popřípadě jak pěstovat vlašský ořech v lokalitě jižní Čechy, konkrétně Suchdol nad Lužnicí, kde je velmi jílovitá půda? Dnes jsem si pořídil sazenici ořechu Chandler a přemýšlím, jestli ho tam zasadit... celý příspěvek >
Javor cukrový - tvarování koruny, 16.2.2017
Musím se podělit o zajímavý zážitek. Podařilo se mně kontaktovat 2 odborníky přes řez okrasných stromů a je velice zajímavé, že oba dva nezávisle na sobě řekli úplně něco jiného, než tady pan Josef. Cituji jednoho: "ten terminál nech, koukni na... celý příspěvek >
Javor cukrový - tvarování koruny, 17.1.2017
Nevím ale, co je řez na větevní kroužek a stromuk.  A je to nejlepší varianta, když ten primární výhon stále roste? Není lepší spíš zkracovat tedka ty postranní a nechat ten primární růst, nebo to už nejde a vždy by mu ty postranní konkurovali?
Javor cukrový - tvarování koruny, 15.1.2017
To nevím, jestli je pozdě, každopádně to mohu zamazat. v mém případě asi lepší někdy než nikdy. Na hlavu? To je co? Já chci klasický tvar stromu, žádné tvarování. Potřebuji to ale nějak ostříhat, abych mu vrátil přirozený tvar růstu.
Javor cukrový - tvarování koruny, 15.1.2017 Obsahuje fotku
Zdravím po roce, posílám aktuální fotku, nic se nezměnilo. Postanní výhony jsem zakracoval, ale vždycky obrosty, momentálně je stromek ve tvaru, který je katastrofální, postranní výhony primárnímu chtějí konkurovat. Jenom podotýkám, že chci mít... celý příspěvek >
Plechová udírna, 15.11.2015
Zdravím všechny, potřeboval bych poradit ohledně topeniště pro udírnu. Chci si pořídit mobilní plechovou udírnu, ale mám dilema, jestli pořídit takovou udírnu, která má topeniště v samotné udírně (tedy 2v1) nebo udírnu, která má topeniště... celý příspěvek >
Javor cukrový - tvarování koruny, 3.3.2015
Nikdo neví? Jsem z toho dost zoufalý... :-/
Javor cukrový - tvarování koruny, 24.2.2015 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, chtěl bych poprosit o radu ohledně tvarovní javoru cukrového. Mám ho asi 4.rokem od malé rostlinky. Bohužel jsem byl nucen ho asi 2x přesadit, ale snažil jsem se to udělat co nejcitlivěji. Minulou zimu mně bohužel vymrznul... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika