Příspěvky uživatele - 234.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jofela, 22.9.2018
Pan Vysloužil, ja mám veľmi dobré skúsenosti s Katinkou čo sa týka moníliovej hniloby plodov. Netreba u nej vôbec robiť postrek proti tejto chorobe a to ju mám 14 rokov. Ako je to s Jofelou? Je aspoň tak odolná na moníliovú hnilobu plodov ako Katinka... celý příspěvek >
Jofela, 22.9.2018
Pan Vysloužil, mám veľmi dobré skúsenosti s Katinkou čo sa týka moníliovej hniloby plodov. Netreba u nej vôbec robiť postrek proti tejto chorobe a to ju mám 14 rokov. Ako je to s Jofelou? Je aspoň tak odolná na moníliovú hnilobu plodov ako Katinka... celý příspěvek >
Broskvoň Stark red Gold, 22.8.2018
Pán Hlavatý potrebuje nektarinka Stark Red Gold pred dozretím plodov stále vlhkú pôdu kvôli možnému popraskaniu plodov ak by po dlhom suchu prišli výdatné dažde? U broskýň tento problém nebýva.               ... celý příspěvek >
Co je to za odrodu? (Určenie odrody), 22.7.2018
Je to Krvavka (Krvavnička, Cviklovka). Krvavky sú veľmi starou skupinou rôznych krajových variácií odrôd hrušiek, ktorých spoločným znakom je načervenalá dužina a dozrievanie v lete. Väčšinou sú to malé, ale chutné hrušky. IH (Ak na fórum občas... celý příspěvek >
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 22.7.2018
Jednou z možností je Flamingo. Marhule, broskyne a slivky ma neuvádzajú práve do extázy, ale na tejto odrode si cením jej spoľahlivosť. Ešte sa nestalo že by strom nezarodil. V mojich podmienkach je to aj chuťovo celkom kvalitná broskyňa. Oberal som... celý příspěvek >
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 14.12.2016
Pán Jirko ako je odolná na mráz v kvete odroda Burbank July Elberta? Mávate úrodu každý rok?     Jano         
Jonagold vs Jonathan, 4.12.2016 Obsahuje fotku
Pestujem Jonathan a Jonagored (mutáciu Jonagoldu, podľa môjho názoru krajšiu sfarbením). Hlavné charakteristiky vystihol dr.Vysloužil. Jonathan mám z nostalgie (spomienky na detstvo), chuťovo pre mňa absolútna jednička, ale inak veľmi problematická... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 11.8.2016
Len pár poznámok k tomu teleskopickému "trháčku" alebo "česáčku". Možno sú už teraz modernejšie a kvalitnejšie ako za mojich mladších liet, ale aj tak - oberať takto desiatky či stovky kg jabĺk musí byť tortúra...Ďalšia vec: plody napr. Rubinoly,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika