Příspěvky uživatele - 62.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rychlokurz zahradničení, 17.11.2008
Vážená paní, rychlokurz na zahradničení neexistuje, to by Vám vyšel jen zmatek to si musíte "osahat" - rady, že musím zahradu povápnit, vyhnojit atd. jsem zažila, povápnila a zničila rododendrony, vyhnojila a česnek zničila. Dnes po 30... celý příspěvek >
Náhrada trávníku, 24.7.2008
Našla jsem v knize Krásná zahrada celý rok římský heřmánek - anthemis nobilis - voňavá vzácnost - mezi bylinkami a že by se po něm šlapalo? Nebo se mýlím? Jarmila
Římský heřmánek, 23.6.2008
Prosím má někdo zkušenost s římským heřmánkem? Na jaře je to krásně žlutý keřík, krásně voní ale dál, k čemu se dá využít je to léčivka nebo pro kuchyň? Dostala jsem ji pro prosvětlení zeleně, množí se /vysemeňuje/ jak "čert"  a nevím... celý příspěvek >
Jak rozmnožit hortenzii?, 23.6.2008
Možná i já poradím, zkuste ohnout k zemi výhon, ohnutým drátem ho upevnít a přisypat hlínou /říká se tomu hřížení/ a funguje to, množím si tak hodně keřů i ruj vlasatou. Dalším rokem odstřihnu a přesadím kam potřebuji. Ale co se mi nedaří... celý příspěvek >
bambus - český, 28.5.2008
Děkuji za radu, poohlédnu se po něčem jiném Jarmila
bambus - český, 27.5.2008
Chtěla jsem zakrýt tmavý kout zahrady, kde je umístěn kompost, za dlouhých deštů je tam vlhko a zbouraný plot souseda, ale asi budu uvažovat o něčem jiném, nerada bych trávila čas likvidací tak jak jsem likvidovala maliny a ostružiny likvidují... celý příspěvek >
bambus - český, 27.5.2008
Zřejmě je to ta rostlina, viděla jsem ji v ZOO Ostrava , zakrývala ploty.Ale prosím nezamořím si tím celou zahradu? A nezamořím tím zahradu souseda? Máte zkušenost s touto křídlatkou českou? Děkuji
bambus - český, 27.5.2008
Prosím, jak se jmenuje rostlina, které se říká - český bambus? Je vhodné ji umístit do hodně stinného koutu zahrady, před kompost. Děkuji Jarmila  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika