Příspěvky uživatele - 233.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokroucené listí kaki, 20.8.2018
Mám několik rostlin kaki. Některé v nádobě, jedno v zemi. Hlavně to v zemi má zkroucené listí, ostatní trochu. Zalévám denně. Čím to může být? Děkuji za odpověď. Marie
Fialově kvetoucí akát, 11.5.2018
Ví někdo, zda lze fialově kvetoucí akát vypěstovat ze semene nebo se musí naroubovat na bílý? Děkuji Marie
Ruská Sikikim okurka, 30.10.2016 Obsahuje fotku
Znáte někdo takovouhle okurku? Viděla jsem ji dnes na zahrádkařské výstavě pod názvem "Ruská okurka", viděla jsem na internetu i název "Sikikim okurka". Kde by se dala sehnat semena?
Jujuba, 16.3.2016
Před několika lety jsem si zakoupila malou sazenici ovoce Jujuba cicimek. Nyní už je z rostlinky pěkný stromek, kvete bohatě malými zelenými kvítky, ale plod nikdy ani jeden. Nevíte někdo, jestli není potřeba ještě jedna rostlina jako opylovač?... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika