Příspěvky uživatele - 21.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupě automatické pálenice, 21.8.2018
Koukalů jsme na AABRATEK ale ta neni moc vhodna je na paleni mostu pouze ne kvasu protoze topne teleso je primo ve kvasu a ne ve dvojtem plasti a jsem lajk ale ma toho min ma to trubku nahoru ve ktere je hlinkova a medena vato to je stejne jako u te... celý příspěvek >
Jak dát dozrát broskve, 20.8.2018
Vůbec s tím nic nedělej broskve dozrajou i samy na ulamanych větvích. Když to otrhas tak to schnije
Refraktometr na měření kvasu, 20.8.2018
Ahoj, mám dotaz po přečtení článků zde jsem vyčetl že na zjištění toho zda je již kvas hotový nebo je lepší místo cukroměru používat refraktometr a i si ho objenal. Píše se zde že je jedno co ukazuje na stupnici u kvasu, že prostě dokud hodnota klesá... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 19.8.2018
Ahojky tam med neschází je v příslušenství vypadá to jako nerezová a měděná vata prodejce mi doporučil používat i med že to vytáhne s pálenky další látky. No něco málo jsem si nacetl a první 3 hrníčky při pálení dám pryč a pak porovnám s výsledkem a... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 15.8.2018 Obsahuje fotku
Ahojky jsem začatečník a chci si koupit tuhle automatickou pálenici řekne mi někdo jestli to je dobrá koupě a jestli je pálenice dobrá nebo ji třeba něco schází atd. Nemusíte mi psat že to není ono když vypalování hlídá počítač, já sem mladej a mě to... celý příspěvek >
Grilování na litinovém tálu, 17.4.2016
přesně tak, litina je litina. Čištění trvá 2-3 min. nejlíp úzkým dráťákem, dá se koupit kolem 30 kaček. Na vroubkované tály optimální. Nejhorší je čištění po marinádách, kde je základem med, cukr nebo kečup. To je na 5-7 min., ale pokud desku... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika