Příspěvky uživatele - 103.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím, kdo pozná, co je tohle za rostlinu?, 13.4.2022
Mám od loňska plno semen kalabasy, ale nevím, kdy se sází.
Zvadlé listy - čím to je? zmrznutí?, 24.5.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. U švestky a višně nám takhle začaly vadnou listy. Můžete mi, prosím, poradit, co to je? Zmrznutí? nebo nějaký škůdce? Jak stromečkům pomoct? Mooc děkuji za radu. Březinová
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 22.3.2021
Začínám zahradničit. Čím, v této době, postříkat švestku, třešeň, višeň a rybízy? Děkuji.
Co se ztvrdlým štěpařským voskem, 22.3.2021
Děkuji za radu, byla to jen troška, co jsem nechtěl vyhodit, ale povedlo se!
Co se ztvrdlým štěpařským voskem, 21.3.2021
Dobrý den, prosím, poradíte mi co se ztvrdlým štěpařským voskem? Dá se ještě nějak použít? Děkuju za radu.
Rakytník řešetlákový - prosba o radu, 9.11.2020
Dobrý nápad pane Konvalinko, děkuji moc.
Rakytník řešetlákový - prosba o radu, 9.11.2020
Děkuji moc. To jsem nevěděla, že se opyluje větrem. Musíme to vymyslet nějak jinak.
Rakytník řešetlákový - prosba o radu, 7.11.2020
Prosím o radu. Máme na zahradě rakytník trnový samce a samici. Dobře nám plodí. Chceme ještě jednu samici přikoupit. Může být beztrná nebo musíme koupit trnovou, když máme samce trnového? A musíme nový rakytník zasadit kousek vedle samce nebo může... celý příspěvek >
Lze vypěstovat afrikány ze sebraných semínek z odkvetlých květů?, 5.8.2019
Děkuji moc za radu. Zkusím to nejen jako Vaše mamka, ale i jako to děláte Vy. Je to výborný nápad - místo plevelů. Prosím, a to semínka sypete na jaře, že? A kdy? Asi podle počasí... Ještě jednou děkuji.
Lze vypěstovat afrikány ze sebraných semínek z odkvetlých květů?, 5.8.2019
Dobrý den, už se prosím povedlo někomu ze semínek afrikánů (sebraných z odkvetlých květů) vypěstovat příští rok nové afrikány? Zkoušela jsem to letos, ale rostlinky vyrostly pozdě. To už dávno v obchodech afrikánky prodávali... tak nevím, jestli mám... celý příspěvek >
Díry v listech muškátů, popínavé růže a kaliny, 13.8.2018
Také moc děkuji za radu. Budu hledat.
Díry v listech muškátů, popínavé růže a kaliny, 13.8.2018
Děkuju moc za radu. Jdu tu potvůrku hledat.
Díry v listech muškátů, popínavé růže a kaliny, 12.8.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, poradí mi někdo. Mám v oknech v truhlíkách muškáty a začaly se mi v listech objevovat dírky. Zespoda listu vůbec nic není - žádní broučci. Nevíte, čím to může být? Zrovna takové díry se mi udělaly na zahrádce v listech u popínavé... celý příspěvek >
Hnědé boule na stonku japonských ostružin, 27.2.2018
Pane Hlavatý, moc Vám děkuji za radu, je to ta Bejlomorka ostružiníková. Hned zítra ji zlikviduji. Ještě jednou děkuji.  O. Kučera
Hnědé boule na stonku japonských ostružin, 27.2.2018
Ano, to je přesně ono!!! Pane Hlavatý, děkuju moooooc za radu. Pustíme se do odstranění.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika