Příspěvky uživatele - 250.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešně - do kterého třešňového týdne nečerviví?, 11.7.2019
Děkuji všem za odpovědi. O tom že chrupky jsou kvalitnější vím, a jestli jsem cimprlich je jen moje věc. Pořád lepší třeba méně kvalitní třešně, které u nás budou k užitku, než kvalitnější, které ale kvůli červivosti zůstanou na... celý příspěvek >
Třešně - do kterého třešňového týdne nečerviví?, 11.7.2019
Mockrát děkuji!! Bohužel u nás by bylo zbytečné sadit cokoliv co červiví - nikdo by to nejedl :(
Třešně - do kterého třešňového týdne nečerviví?, 10.7.2019
Dobrý den všem, název tématu je trochu kostrbatý, ale celý popis by se mi tam nevešel :-) Sháním třešně (2 kusy), které jsou natolik rané, aby unikaly červivosti... U většiny odrůd se udává, v jakém třešňovém týdnu dozrávají - no ale kde se... celý příspěvek >
Jen jeden červený a jeden bílý rybíz - jaké ale?, 12.6.2019
Dobrý den všem, jsem milovník černého rybízu kterého mám na zahradě kvanta, a chtěla bych ho doplnit červeným a bílým, ale jen na příležitostné použití na pečení a tak - proto mi bohatě bude stačit jeden od každého. Jenže - jaké vybrat - když... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 31.10.2018 Obsahuje fotku
Nevíte prosím o jakou rostlinu jde?
Pokojový citrus, 10.8.2018
Pletete si dva pojmy - oartenokarpický a samosprašný. Doporučuju nastudovat. U citrusů se všechny plody vyvinou až po opylení, ale většinou jsou samosprašné. Teplé zimování by měly snést zmíněné kumquaty, cedráty, možná i citroníky (nejsem... celý příspěvek >
Podnož pro sloupovité jabloně, 17.4.2018
Pěkný den všem, téma sloupcovitých jabloní už tu párkrát bylo, podle některých nedosahují úrovně běžných odrůd, někomu chutnají... ale to není to na co bych se teď chtěla zeptat.  Mám pár vytipovaných odrůd které bych chtěla zkusit, ale tápu... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika