Příspěvky uživatele - 165.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 14.4.2023
Ano pane Kuky prší a prší a čtu, že jste s přírodou hodně napřed.Stromky jsou na mém pozemku hodně zpožděné.U některých jabloní ještě ani nevím zda jsou pupeny květní nebo listové.V tuto dobu jsem v minulých letech měl již jarní postřik hotový.Přes... celý příspěvek >
Mohu již přenést do skleníku?, 13.4.2023
Pane 38.96,zatím co jste tady včera vyplodil ten nesmysl pracoval jsem na zahradě.Zkuste to taky, očišťuje to mysl i duši.Zloba v srdci není dobrý rádce. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Mohu již přenést do skleníku?, 12.4.2023
Petr z H, přečtěte si příspěvek ještě jednou.První odstavec je o skleníku a druhý o venkovní zahradě.Jako přívětivý vyslanec z trucfóra tady napadáte záměrně lidi a ještě máte tu drzost tvrdit že to není pravda.Stačí si kliknout na otazníček za... celý příspěvek >
Mohu již přenést do skleníku?, 12.4.2023
Kam pořád lidi kvaltujete.Ředkvičky jsou ve skleníku od konce března a včera jsme teprve vysadili kedlubny a květák pod textílii.Na teplomilné rajčata a papriky je čas v květnu.Nic neurychlíte jsou to plodiny dlouhého dne, patřičných teplot a... celý příspěvek >
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 7.4.2023
Vidím pane Waltře, rozjel jste velkoryse českou jabloňovou ligu.Inu je to Vaše vize a nikdo nemá právo něco rozmlouvat nebo zpochybňovat pokud by to nebyl Váš dotaz na konkrétní odrůdu.Já se tedy ubírám co se týče odrůd trochu jinou cestou.Jde o... celý příspěvek >
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 6.4.2023
Nyní k těm vašim pravdám pane 232.16. Oslovujete mě mladíku (zřejmě ironie) což mě neuráží ale netrfil jste se.Jsem dva roky v důchodu. Tvrdíte, že nerozumím kovovým materiálům - netrefil-35 let jsem se živil jako defektoskopec těchto... celý příspěvek >
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 5.4.2023
Pane 232.16,výrobce nemá co předpokládat ale informovat.Ta podprahová narážka na IQ je trapná jako všechna vaše snaha zde rozbíjet diskuse. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 5.4.2023
Pane Waltře pocit, že něco vychvalujete mě ani nenapadl.Neznám manuál na karbonové nástavce ale domnívám se, výrobce by měl zdůraznit způsob skladování zvlátě když mrazem zřejmě karbonový materiál křehne.Pak stačí nástavcem někde ťuknout a průšvih je... celý příspěvek >
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 5.4.2023
Samozřejmě že je každého věc jaké zvolí nářadí.Napsal jsem jen jaké kriteria rozhodují v mém případě.Jenom je mě divné pokud mě karbon kdykoli může znepříjemnit práci svou nespolehlivostí chválit jeho kvalitu.Raději budu mít při délce nástavce 150 cm... celý příspěvek >
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 4.4.2023
Víte nejsem příznivcem teleskopických násad ať jsou to nástavce postřikovačů nebo násad rýčů vidlí atd.Každý mechanismus nebo spoj na prvku který může být v celku zvyšuje předpoklad poruchy nebo netěsnosti.Mám mosazný nástavec na postřikovač délky... celý příspěvek >
Drobné zahradní nářadí, 29.3.2023
Ano je to o legůrách.Před mnoha lety jsme s kamošama vyráběli gril.Sehnali jsme nerezové žárupevné pásoviny (kříže pro upevnění selat).Měly vzhled jako uhlíkatá ocel a mají tu vynikající vlastnost že se žárem nedeformují a nerezaví Byly také... celý příspěvek >
Drobné zahradní nářadí, 29.3.2023
Pane 232.16 mými příspěvky nedělám žádné ramena a nepravdivé poznatky.Na manipulaci s lidmi a na zavádějící informace jsou jiní a jinde.Pokud něco zveřejním je na každém čtenáři co si ze způsobu pěstování vezme pro sebe.Rozhodně nikomu neříkám co a... celý příspěvek >
Drobné zahradní nářadí, 27.3.2023 Obsahuje fotku
Máte pravdu pane 232.16.Včera jsem rýč sundal ze stěny a skoro tři hodiny leštil abych jej mohl vyfotit.Mezitím se samo ostříhalo šest posledních ovocných stromů.Dobře to mám zařízené což? Stačí jen leštit.Tento rýč za ty roky přehodil tolik zeminy... celý příspěvek >
Rouby jabloně, 25.3.2023 Obsahuje fotku
V únoru jsem psal o nutnosti zmladit jabloň Melrose a tím podpořit růst roubu na terminálu.Melrose roste dost nepravidelně a klackovitě.Ten zásah bych musel udělat stejně.Snížím dočasně výnos ale primárně jde o podpoření růstu roubu.Jak to dopadlo... celý příspěvek >
Rouby jabloně, 24.3.2023 Obsahuje fotku
Řez jádrovin je v plném proudu.Pro porovnání uvádím v příloze vzhled přeroubováného vřetene (Buzrlův stromek) před řezem (A) a po řezu (B).Při porovnání snímků si lze všímnout že nedošlo k masivnímu úbytku letorostů pouze k proředění a mírnému... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika