Příspěvky uživatele - 200.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 11.9.2018 Obsahuje fotku
Použil jsem ten nejobyčejnější způsob: jablka jsem rozšlapal ve vaničce. Perfektní výsledek, ztráty minimální. Měl jsem zhruba 1 přívěsný vozík jablek, takže nějakých 150-200 kg. Rozmělněná jablka naplnila 250 litrovou kvasnou nádobu. Použil... celý příspěvek >
Názov odrody, 10.8.2018
Děkuji pane Hlavatý za odpověď. Jistá si samozřejmě nejsem, ale vím jak chutná Průsvitné letní, v naši lokalitě je navic již dávno sklizeno (v půlce července, ochutnávka od více zdrojů). Nebylo by v tuto dobu již moučnaté či spadané? Toto moučnaté... celý příspěvek >
Názov odrody, 9.8.2018 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek.
Názov odrody, 9.8.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, Také bych chtěla požádat o pomoc s určením odrůdy jabloně. 2 ks Topazu na M9 ve stěně, zasazeny v říjnu 2015, jeden z nich evidentně Topaz není. Výrazně slabší růst, náchylný na padlí, jablko již nyní žluté, lehce narůžovělé (Kolínsko),... celý příspěvek >
Pančovaný med, 29.10.2016
Dobrý den. myslim, že med neni o chuti. Pohankový med je velice zdravý! obzvlašt na travici organy. hodně zdravi a přijemne dny!
Pančovaný med, 29.10.2016
Dobrý přijemný den všem. Nemam nic proti pastovanemu medu, ale když něco rozbijete nebo zlomite, tak se těžko dat dohromady znovu. Důvod- přiroda je dokonala a medovi bunky(krystaly), které ona stvořila také.Tak proč je porušovat??? všem hodně zdravi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika