Příspěvky uživatele - 232.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 23.8.2018 Obsahuje fotku
Takto momentalne vyzeraju postihnute konare. Listy, ktore boli najskor zozltnute, zoschli a opadavaju. Orechove supy su kupodivu este stale zelene, niektore sa zacinaju otvarat ako keby boli (nudzovo) dozrete. Vnutri su orechy 'vyplnene', ale tazko... celý příspěvek >
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 22.8.2018 Obsahuje fotku
Dobry den, budem velmi vdacna, ak by niekto vedel identifikovat podla pilin/ struzlin/ triesok akym vrtakom mohli byt diery navrtane (vid foto). Do naradia sa nerozumiem, no myslim si, ze taky velky vrtak nema v pivnici hocijaky kutil. Taketo... celý příspěvek >
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 20.8.2018
Diery skumala policia, kompletne aj s cerstvymi struzlinami okolo kmena. Devat rovnych 22 cm hlbokych dier v strome v priblizne rovnakej vyske po celom obvode vzniklo najpravdepodobnejsie prirodzenou cinnostou nastroja zvaneho vrtak :-( Diery v... celý příspěvek >
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 20.8.2018
Strom vytvara(l) na dvore fantasticku mikroklimu, tak ako hovori pan Rafael. Vcera bol rozdiel v teplote oproti rovnako situovanemu miestu v tieni pod markizou viac nez 5 stupnov, a to uz je na velkej casti koruny len preriedene a zoschnute... celý příspěvek >
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 18.8.2018
To veru nie, podla tych (ceskych)  tabuliek od pana Rafaela to vychadza podstatne viac. V Cechach si asi vseobecne lepsie viete vazit kus zivej prirody. V kazdom pripade je to postacujuce na trestne stihanie. S uvedenim konkretneho dovodneho... celý příspěvek >
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 17.8.2018
Tak po rozsiahlom patrani som sa dozvedela, ze UKSUP taketo rozbory nerobi, hoci sa na nich ludia casto obracaju s podobnou poziadavkou. Takisto som nepochodila u Statnej veterinarnej a potravinarskej spravy ani u Regionalneho ustavu verejneho... celý příspěvek >
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 13.8.2018
Dakujem, skusim sa tam spytat. Policia vzala vzorky, ale povedali, ze to moze dlho trvat. M. de Haas
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 12.8.2018
To praveze (zatial) nie je zrejme, ale roundap tu patri k beznemu arzenalu a je pouzivany i na nicenie zivych pnov. Tekutina pri vyplachovani silne penila (vylucila som sol) a nezapachala (vylucila som chlor), viac moznosti nez nejaky herbicid ma... celý příspěvek >
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 11.8.2018
Orechy sa u nas tradicne vysadzali z praktickeho hladiska na dvor, pretoze kosata koruna poskytuje svojim tienom chladok, vylucky z listov vraj odpudzuju hmyz a posobia antibaktericidne a velky strom na dvore nicomu nekonkuruje. Na dedine najdete 1... celý příspěvek >
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 10.8.2018
Trestne oznamenie na neznameho pachatela som podala, policia urobila obhliadku a o.i. vzali i vzorku na rozbor, aby sme vedeli s akou chemikaliou mame do cinenia. Podla vysky skody sa nasledne posudzuje, ci ide o priestupok alebo trestny cin. Odhad... celý příspěvek >
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 10.8.2018
Strom stoji asi 3 od plota, no korunou je situovany na nasom vlastnom pozemku. Presahujuce konare pravidelne redukujeme. Susedia vyuzivali prijemny tien na dvore a brali si urodu, ktora byva bohata, pretoze je to juzna strana stromu. Nevadilo im ani... celý příspěvek >
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 10.8.2018 Obsahuje fotku
Tentokrat s fotkou.
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 10.8.2018
Pardon, toto je foto navrtanych dier na spodu stromu.
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 10.8.2018 Obsahuje fotku
Celkovy pohlad na strom. Odhadnuta vyska stromu 22 m, sirka koruny 18 m.
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 10.8.2018
Kmen orecha vo vyske 1m - obvod.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika