Příspěvky uživatele - 37.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozmnožovanie mäty odrezkami, 9.8.2018
Máte naprostou pravdu. Nezbavíte se ji, vždy někde nějaký kořen zůstane a zase roste.
Stříhání stromů, 11.4.2018
Moc děkuji všem za radu. Eva
Stříhání stromů, 10.4.2018
Dobrý den. Na podzim jsem poprve zasadila meruňku. Bylo mi řečeno, že na zimu nestříhat. Nevím ale, jestli ty3 či 4 výhony nějak zkrátit teď na jaře, aby se rozvětvila. Děkuji za radu. Eva
Jakou magnoili, 2.11.2017
Děkuji za odpověď, i co se týká té výšky. Sháním něco menšího a různá zahradnictví uvádějí jinou výšku vzrůstu. Doufám, že patří mezi ty menší magnolie. Já mám jen Stellatu, asi 8 let, a má přes 2 metry. Eva
Jakou magnoili, 31.10.2017
Dobrý den, uvažuji o magnolii Daphne, nevíte někdo, jestli je to spíše keř nebo stromek? Děkuji za odpověď. Eva
Olejové čerpadlo, 22.10.2014
Díky za reakce všem, olej mi už neteče.m Pila je dobrá jen já jsem ... :-) Víte proč tekla chlapi? Byl jsem včera po měsíci v dílně (zlomil jsem si kotník na fotbale, takže sádra až po koleno) a zjistil jsem že jsem blbec. No kouknu nas pilu... celý příspěvek >
Husqvarna 236, 22.10.2014
Díky moc, už jsem si myslel že je to dokonalý šrot. No Klukům co o ní nepíši lichotivě se nedivím v jedné věci. Většinou to píšou kluci kteří dělají s profi pilami husqvarna a kdaž vidí co se dá od husky koupit, tak z toho nadšení nejsou. No já... celý příspěvek >
Olejové čerpadlo, 16.10.2014
děkuji za radu :-), "pila" :-) maže výborně až moc, což by nevadilo lepší než míň, spíš mi vadí když ji odložím v dílně, že olej vyteče.  ještě jednou díky
Olejové čerpadlo, 14.10.2014
díky moc, takže kupova tolej hq nemá cenu. Pilu již mám. Takže japonec někdy příště :-) Teda doufám, že ne že na to moje pižlání vydrží. Díky
Olejové čerpadlo, 10.10.2014
díky za radu :-) mohl by jste mi poradit jaký? teď používám husqvarna olej na mazání řetězu.
Olejové čerpadlo, 9.10.2014
Dobrý den, s mou pilou jsem naprosto spokojen, mám h236 na zahradu sem tam nějaké větve max do proměru cca 20 cm. Prostě pro mě ideální. Nechtěl jsem kupovat nějakou baumax atd. Sic tu poilu tu všichni haní. Ale přece by se jedna drobnost našla.... celý příspěvek >
Husqvarna 236, 30.9.2014
Ahoj všem, koupil jsem si h 236, před tím jsem měl 5 let no name CMI a vydržela bez opravy do teď. Tohle by mělo být na moje domácí práce kolem domu a sem tam něco do kotle dostačující. Do lesa s tím nikdy nepůjdu. Na co si dát pozor. Díky za... celý příspěvek >
Jakou levnou benzínovou pilu?, 21.9.2011
Dobrý den, tak dnes jsem poprvé vyzkoušel novou pilu Hecht 950, stran vlastního řezání zatím nemám výhrad, nicméně jsem dnes řezal jen menší větve. S čím mám ale problém je startování. Postupuji podle návodu: zapnout hlavní vypínač - vytáhnout táhlo... celý příspěvek >
Jakou levnou benzínovou pilu?, 14.9.2011
Tak jsem nakonec objednal Hecht 950. Až dorazí a vyzkouším ji, tak napíšu nějaké dojmy. Děkuji za všechny rady a informace.
Jakou levnou benzínovou pilu?, 8.9.2011
Nevím proč jste tak zaujatý proti čínským výrobkům, to přece nic nevypovídá o kvalitě. Jak zde již bylo řečeno, tak je rozdíl, kde je výrobek vyroben a kde navrhut. V jedné a té samé čínské továrně mohou vznikat výrobky zcela nekvalitní stejně jako... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika