Příspěvky uživatele - 172.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Velkopavlovická, 6.8.2018
Chci letos sázet novou, miluji meruňky sladké, šťavnaté už skoro tekoucí. Poradíte prosím jakou? Taky kde nejlépe koupit, jedná se o jižní moravu. Děkuji.
Meruňka - hniloba, 5.8.2013
Díky za radu
Meruňka hniloba, 5.8.2013
Díky za radu!
Meruňka - hniloba, 31.7.2013
Stejný problém trápí i nás. Ale nedaří se mi nalézt odpovědi - radu na tento problém. Kde se to dozvim? Děkuji. Rafael, rafaelkrska@seznam.cz
Dracena marginata - hnědé konce listů, 15.1.2013
Ze zkušenosti pěstování několika stejných exemplářů, můžu jen říct, že záleží na jakém místě ji máte, zvykne si na určitý přísun světla a pak docela špatně nese přemístění, přestože je to jinak velice vděčná a nepříliš náročná rostlina
Oleandr, 11.5.2012
usychaji mi listy a větvičky na oleandru co s tim a čim ho zachránit
Oleandr, 19.4.2012
dobrý den, na oleandru mám hnědé listy, některé jsou suché, čím to muže být, díky za radu.
Vistarie, 28.6.2011
prosim o radu kdy osrihat vistarii a jak v mesici cervenci
Holubnik, 2.4.2011
dobry den mam zdeny holubnik z jakeho materialu udelat budniky dekuji
Kultivator, 27.3.2011
to bych chtel take vědet, nebo vari?? prosím poradte
Bradavice na zobaku u holubu, 21.8.2010
ne jsou to bradavic e a nevim cim je vylecit
Bradavice na zobaku u holubu, 20.8.2010
cim vylecit bradavice na zobaku u holubu
Jak na tento plevel, 18.8.2010
To bude nejspíš ono, uvědomila jsem si, že jsem založený záhonek promísila s koupenou zeminou a tam se ten mizerný plevel objevil prvně. Grrrrrr.
Jak na tento plevel, 18.8.2010
Díky za odpověď, už jsem si ho vygooglila, ale co s ním, jde to tak blbě vytrhávat, že na maličkém záhonku strávím hodinu, musím to celé rozkopat a vytahávat kořínky, je to děs. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nemůže ohrožovat kytky, třeba nějak... celý příspěvek >
Jak na tento plevel, 18.8.2010
Dobrý večer všem, jsem zahradnice - začátečnice a plevel mi přerůstá přes hlavu, hlavně jeden druh, který se asi před měsícem objevil a od té doby je ho všde plno, je plazivý, hodně nizoučký a množí se oddenky, vypadá trošku jako maličký čtyřlístek,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika