Příspěvky uživatele - 117.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Druh dýně, 9.8.2018 Obsahuje fotku
Dekuji za odpoved. A je to jen okrasne nebo i k uzitku? Nejdriv mi prave vyrostly zelené a ted se zbarvuji do oranžové. Zelenou jsem zkusila do jidla teda uz.
Druh dýně, 5.8.2018 Obsahuje fotku
Dýně
Druh dýně, 5.8.2018 Obsahuje fotku
Jeste oranzove plody
Druh dýně, 5.8.2018 Obsahuje fotku
Dobry den, zajimalo by mne co jsem si koupila. Mela to byt údajně hokaido a neni. Plody jsou zelene a prechazi do oranzovo zlute na jedne rostline. Nektere jsou menší, jine vetsi... Diky za rady... Lucie
Výběr vysokotlakého čističe - WAPky, 26.6.2018
Dobrý den, vybírám wapku na čištění venkovní dlažby, mytí kol a běžného čištění kolem domu. Vybírám ze dvou typů. První je Karcher K 5 Full Control Home, druhý Nilfisk E 160.1-10 PADH X-TRA. Co bude lepší volba? Dík za tipy. Zdroj:... celý příspěvek >
Co to je?, 21.4.2017
Děkuji za odpověď.
Co to je?, 21.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohu Vás poprosit o radu při hledání názvu této rostliny? Předem děkuji za odpovědi.
Malé černé mušky na fikusu - nejde o smutnice, 24.5.2015
mám stejný probléém :((
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika