Příspěvky uživatele - 137.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oprava plastového sudu, 1.8.2018
Máte pravdu, poprvé jsem to napsala velmi jednoduše, což taky je. Nemuseli jsme vymýšlet různá lepidla a pásky. Sud drží už 3 roky. Proč to to dělat jednoduše, když se to může delat složitě, že? Krásné léto. M.
Oprava plastového sudu, 1.8.2018
Haha, přesně takovou reakci jsem očekávala. V lese si naškrábejte z poraněného smrku pryskyřici, podle potřeby. Ve starém kastrolu rozehřejte opatrně / pozor hořlavina/ pryskyřici, pridejte asi hrst jemného dřevěného popela a teplým / ne horkým/,... celý příspěvek >
Oprava plastového sudu, 31.7.2018
Mám vyzkoušenou pryskyřici s dřevěným popelem. Poradil zeť-zalesak. Udělat řidkou kaši a zalít postižené dno. Funguje několik roků bez problémů. Já sama ráda čerpám z Vašich rad, za které mnohokrát děkuji. Marie
Ostružina - nemoc?, 26.4.2015
Dobrý den. Díky za radu, zkusíme postříkat. Je zajímavé, že se nám tato nemoc objevila až v jiné lokalitě po přesázení. Dřív jsme neměli žádný problém. Dydimella - to asi nebude, spíš to první foto od Happy. Každopádně děkuji za reakci, krásné jarní... celý příspěvek >
Ostružina - nemoc?, 23.4.2015
Dobrý den, Taky bych ráda věděla, co to je za nemoc, která se objevila i na naší Ostružině. Bohužel ale žádná reakce a rada.   Ziva
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika