Příspěvky uživatele - 139.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování třešně, 31.7.2018
Děkuji moc za vaše reakce - asi jsem to nenapsal jasně - ano ve výšce korunky už jsou větve i terminál silnější takže jsem chtěl roubovat za kůru. Je fakt, že není rozdíl jestli budu roubovat teď nebo ja jaře. Úplně původně jsem chtěl zkusit očkovat... celý příspěvek >
Roubování třešně, 31.7.2018
Děkuji za rady. To co řeším jsem už popsal ve vláknu o očkování - před 3,5 lety jsem zakládal sad, mám v řadě 5 třešní a až letos po zaplození jsem zjistil, že ta nejlépe rostoucí je podnož (ptáčnice) a tudíž bych jí potřeboval přeroubovat. Je to... celý příspěvek >
Roubování třešně, 30.7.2018
Zdravím vespolek a prosím o radu, procházel jsem mnoho diskusí ale nikde nenašel jednoznačnou odpověď - dočetl jsem se, že třešeň lze roubovat (ne očkovat) i v druhé míze, což má být cca srpen až září. Také se často zmiňuje v této době vhodnější... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika