Příspěvky uživatele - 62.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aké má plody podpník St. Julien, 30.7.2018
Uffff., zapomněl jsem se podepsat. Asi vlivem té dnešní švestkové "dřiny, horka a sluníčka a... Rafael.
Aké má plody podpník St. Julien, 29.7.2018
Třeba to bude dobré. Velmi hodně odrůd vzniklo samovolně - jako náhodné nalezené semenáče.  Příroda může být někdy lepší než celý šlechtitelský tým. A taková žlutá švestka, to by bylo něco! A navíc kdyby se třeba pojmenovala Fialova žlutá... celý příspěvek >
Aké má plody podpník St. Julien, 29.7.2018
Pane Fialo, a jak ta podnož vznikla? Z pecky? Já mám sice zkušenosti jen se samovolným křížením a hlavně myrobalánů, ale je až neskutečné jaké nejrůznější mutace vznikly. Samozřejmě, že i švestky se na tom podílely. Ale ještě mi nevyrostlo nic... celý příspěvek >
Skočec - Ricinus, 29.7.2018
Dejte si vyhledat "ricinová bomba Německo". Ale osobně si nemyslím, že takový "inženýr" by byl schopen ji vyrobit. Rafael.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika