Příspěvky uživatele - 110.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černé skvrny na stoncich růží, 15.7.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Letos se mi začaly na stoncich růží dělat černé fleky. Čím by to mohlo být a jak tomu předcházet? Děkuji
Cukernatost slivoní, 29.7.2018
Katinka, poslední plody na stromě = 15 Brix. Hanita krátce modrá, ale obalené větve... Plzeň Sever, 430mnm
Lipnická švestka, 3.6.2018
Dekuji za odpověď, kdy je vhodné takto dohnojit aby to ovlivnilo nasazení květů? Případně v jaké době je vhodné stříhat pro podporu kvetení. Vloni jsem něco ostříhal koncem léta a něco z jara. Ale ani na jednom stromku jediný květ.
Lipnická švestka, 2.5.2018
Také mi lipnická vůbec nekvete. Sadil jsem v roce 2015 3 stromy a 3/2016 4 stromky Lipnické a 1 Hanitu. Na lipnické všude pěkné přírůstky (listů) ale žádný květ. Hanita stejné přírůstky, ale obsypaná květy.  Je to divné, doufám že za rok... celý příspěvek >
Špek, 9.2.2018
Pokud vam sunka s pragandou oslizne za dva dny, tak ji spatne skladujete. Zabalena v alobalu mi vydrzi v lednici i tyden. Zavakuovana pak tydnu nekolik.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika