Příspěvky uživatele - 79.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Volba odrůd - poradíte?, 4.4.2019
Tak to je nádhera ten Váš merkur. Mě by snad stačilo se jen na něj koukat :-) a pošmáknul bych si. Bůh ví co to mám za odrůdu, bůh ví, kde udělali soudruzi chybu. Nyní mě napadlo, jak došlo ke zčernání tech admirálů, mohla by to být ta fyziologická... celý příspěvek >
Volba odrůd - poradíte?, 4.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Chci Vám dát jen vědět jak dopadla první degustace nových odrůd. Jsem nadšený z chuti angold a navíc ty jablka jsou krásná, bez postřiků, bez žádných vad. Pořídím ještě jeden angold a to na a2, možná i na semenáči. Admirál jsem... celý příspěvek >
Střih mladých jabloní, 4.4.2019
Dobrý den. Nejsem takový odborník, jako ostatní ovocnáři, ale na zimní řez (aby stromek rostl do dřeva) je už dost pozdě. Všechny stromky potřebují radikální řez, již mají květní pupeny a neporostou tzv. zababčí. 2 stromek bych odstanil ty spodní... celý příspěvek >
Volba odrůd - poradíte?, 29.7.2018 Obsahuje fotku
Mám merkur i angold na M26, admirál na m111 a rubinola na m106. Admirál, angold a merkur letos poprvé plody. Nechal jsem na merkuru 3, na angoldu 5 a admirál má 4 plody. Ten merkur mi přijde na konec července opravdu hodně malý. Dávám pár foto na... celý příspěvek >
Volba odrůd - poradíte?, 25.7.2018
Bydlím na prahu Krkonoš 430m a mám 3 rokem admirál, merkur a angold. Rubinola 10 let u mě trpí silně strupovitostí i letos. bohemie jsem kdysi dávno vykopal protože nechci stříkat stromy pro svoji potřebu a náchylnost byla vysoká. Merkur-letos... celý příspěvek >
hrušeň Jana, 9.12.2006
Dobrý den! Našel jsem pro Vás info o hrušni JANA. Je to nenáročná odrůda,pěstovatelná ve všech hrušňových polohách. Je to zimní odrůda,plody velké, krátce baňaté, zelené, chuť navinulá, výborná. Spolehlivými opylovači jsou... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika